У Полтаві нагородили переможців щорічної міської літературної премії імені М.В.Гоголя та переможців конкурсу «Яскрава гоголівська палітра»

У Полтаві нагородили переможців щорічної міської літературної премії імені М.В.Гоголя та переможців конкурсу «Яскрава гоголівська па..., Алла Широкова

Полтава — місто з особливим колоритом, з унікальними традиціями, історією та культурою. Вона щоразу розквітає по-новому, підносить, надихає, захоплює і ніколи не перестане дивувати. А усі досягнення, якими багате місто, складаються з щоденної праці, знань і умінь його талановитих мешканців.

Щороку, в рамках відзначення Дня міста, Полтава вшановує видатних земляків, уродженців Полтавського краю, які своїми досягненнямита творчою спадщиною прославили наше місто далеко за його межами.

Тож, сьогодні, з метою шанування пам’яті Миколи Гоголя у нашому місті відбулося вручення однойменної щорічної міської літературної премії для учнівської та студентської молоді та нагородження переможців міського конкурсу «Яскрава гоголівська палітра».

Уже майже 200 років через твори геніального сина України, всесвітньо відомого прозаїка та драматурга Миколи Васильовича Гоголя весь світ пізнає нашу країну, наші традиції і духовність, самобутній характер і душу українського народу. Він відкрив Україну всім націям.

Вручали нагороди секретар міської ради Олександр Шамота, перший заступник міського голови Ігор Федій та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Рекотов.

У Полтаві нагородили переможців щорічної міської літературної премії імені М.В.Гоголя та переможців конкурсу «Яскрава гоголівська палітра», фото-1 У Полтаві нагородили переможців щорічної міської літературної премії імені М.В.Гоголя та переможців конкурсу «Яскрава гоголівська палітра», фото-2 У Полтаві нагородили переможців щорічної міської літературної премії імені М.В.Гоголя та переможців конкурсу «Яскрава гоголівська палітра», фото-3 У Полтаві нагородили переможців щорічної міської літературної премії імені М.В.Гоголя та переможців конкурсу «Яскрава гоголівська палітра», фото-4 У Полтаві нагородили переможців щорічної міської літературної премії імені М.В.Гоголя та переможців конкурсу «Яскрава гоголівська палітра», фото-5

Тож, заохочувальною премією у розмірі 805 гривень нагородили:

- Чеботарьову Валерію, Полтавська гімназія № 21

- Яременка Віталія, Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38»

Почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради та грошовою винагородою у розмірі 2 012 гривень відзначили лауреата ІV премії у молодшій віковій категорії Ремигу Софію, ученицю Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 26».

Почесну грамоту виконавчого комітету Полтавської міської ради та грошову винагороду у розмірі 2 415 гривень отримала лауреат ІІІ премії у молодшій віковій категорії Риболовлєва Марія, учениця Комунального закладу «Полтавська гімназія «Здоров’я» № 14».

Почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради та грошовою винагородою у розмірі 2 817 гривень нагородили лауреата ІІ премії у молодшій віковій категорії Жаркова Кіма, Комунальний заклад «Полтавська гімназія «Здоров’я» № 14».

Почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради та грошовою винагородою у розмірі 3 220 гривень відзначили лауреата І премії у молодшій віковій категорії Ткаченко Альбіну, Полтавська гімназія № 17.

Почесну грамоту виконавчого комітету Полтавської міської ради та грошову винагороду у розмірі 2 012 гривень отримала лауреат ІV премії у середній віковій категорії Попова Вікторія, студентка Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради та грошовою винагородою у розмірі 2 415 гривень нагородили лауреата ІІІ премії у середній віковій категорії Носатенка Владислава, Комунальний заклад « Полтавська гімназія «Здоров’я» № 14».

Почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради та грошовою винагородою у розмірі 2 817 гривень відзначили лауреата ІІ премії у середній віковій категорії Тараненка Ростислава, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Почесну грамоту виконавчого комітету Полтавської міської ради та грошову винагороду у розмірі 3 220 гривень вручили лауреату І премії у середній віковій категорії Чібішевій Марті, учениці Полтавської гімназії № 33.

Почесну грамоту виконавчого комітету Полтавської міської ради та грошову винагороду у розмірі 2 012 гривень отримала лауреат ІV премії у старшій віковій категорії Мариняк Дар’я, студентка Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія».

Почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради та грошовою винагородою у розмірі 2 415 гривень відзначили лауреата ІІІ премії у старшій віковій категорії Бойко Анну, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради та грошовою винагородою у розмірі 2 817 гривень нагородили лауреата ІІ премії у старшій віковій категорії Горяйнова Германа, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка.

Почесну грамоту виконавчого комітету Полтавської міської ради та грошову винагороду у розмірі 3 220 гривень отримала лауреат І премії у старшій віковій категорії Кришталь Маргарита, студентка Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

У Полтаві нагородили переможців щорічної міської літературної премії імені М.В.Гоголя та переможців конкурсу «Яскрава гоголівська палітра», фото-6 У Полтаві нагородили переможців щорічної міської літературної премії імені М.В.Гоголя та переможців конкурсу «Яскрава гоголівська палітра», фото-7 У Полтаві нагородили переможців щорічної міської літературної премії імені М.В.Гоголя та переможців конкурсу «Яскрава гоголівська палітра», фото-8 У Полтаві нагородили переможців щорічної міської літературної премії імені М.В.Гоголя та переможців конкурсу «Яскрава гоголівська палітра», фото-9 У Полтаві нагородили переможців щорічної міської літературної премії імені М.В.Гоголя та переможців конкурсу «Яскрава гоголівська палітра», фото-10

Також, минулого року у Полтаві з метою підтримки і стимулювання талановитої учнівської молоді був заснований Міський відкритий конкурс «Яскрава гоголівська палітра». Конкурсне завдання передбачає власну інтерпретацію на одну з тем: «Ілюстрація до твору Гоголя», «Життя та творчість», «Микола Гоголь і Полтавщина».

Тож, за результатами конкурсу у номінації «Образотворче мистецтво»у молодшій віковій категорії (8-10 років) дипломом ІІІ ступеню нагородили:

- Лукашенко Маргариту, Полтавська дитяча художня школа

Дипломом ІІ ступеню:

- Пугачову Анастасію, Полтавська дитяча художня школа

- Івко Поліну, Полтавська дитяча художня школа

Дипломом І ступеню:

- Діденко Софію, Полтавська дитяча художня школа

- Олійник Кіру, Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко

У номінації «Образотворче мистецтво» у середній віковій категорії (11-13 років) диплом ІІІ ступенюотримали:

- Прокопенко Анастасія, Полтавська дитяча художня школа

- Лозовська Каріна, Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко

Диплом ІІ ступеню:

- Лобач Амелія, Полтавська дитяча художня школа

Диплом І ступеню:

- Троценко Олександра, Полтавська дитяча художня школа

У номінації «Образотворче мистецтво» у старшій віковій категорії (14-17 років) дипломом ІІІ ступенювідзначили:

- Киричко Катерину, Арт-студія «Художник»

Дипломом ІІ ступеню:

- Колюжну Владу, Полтавська дитяча художня школа

- Кондру Вікторію, Полтавська дитяча художня школа

Дипломом І ступеню:

- Печіновського Юрія, Арт-студія «Художник»

- Кондру Вікторію, Полтавська дитяча художня школа

У номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» у молодшій віковій категорії (8-10 років) диплом ІІІ ступенювручили:

- Івко Поліні, Полтавська дитяча художня школа

Диплом ІІ ступеню:

- Олефір Меланії, Полтавська дитяча художня школа

Диплом І ступеню:

- Пугачовій Анастасії, Полтавська дитяча художня школа

У номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» у середній віковій категорії (11-13 років) диплом ІІІ ступеню отримала:

- Медончак Варвара, Полтавська дитяча художня школа

Диплом ІІ ступеню:

- Береза Олександра, Полтавська дитяча художня школа

Диплом І ступеню:

- Олеш Анна, Полтавська дитяча художня школа

У номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» у старшій віковій категорії (14-17 років) дипломом ІІІ ступеню нагородили:

- Проценко Злату, Полтавська дитяча художня школа

- Турченко Анастасію, Полтавська дитяча художня школа

Дипломом ІІ ступеню:

- Бондур Вероніку, Полтавська дитяча художня школа

Дипломом І ступеню:

- Чернова Артема, Полтавська дитяча художня школа

У номінації «Скульптура» у середній віковій категорії (11-13 років)

дипломом ІІ ступеню відзначили:

- Колодну Ангеліну, Полтавська дитяча художня школа

Дипломом І ступеню:

- Рибчуновську Єву, Полтавська дитяча художня школа

Гран-прі міського конкурсу «Яскрава гоголівська палітра» отримав Черкасець Серафим, учень Полтавської дитячої художної школи.

Також, почесними грамотами нагородили викладачів, які підготували переможців міського конкурсу «Яскрава гоголівська палітра»:

- Волкову Олену,

- Мотилевич Ірину,

- Шрамко Ірину,

- Пашинську Ірину,

- Бернацького Юрія,

- Тарасенка Андрія,

- Коноплю Ірину,

- Орел Лідію,

- Будущева-Довгаль Ганну.

Окрім того, під час урочистостей артист Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Гоголя Василь Голуб прочитав уривок із повісті «Тарас Бульба». З метою гідного шанування пам’яті всесвітньо відомого майстра художнього слова, великого мислителя Миколи Васильовича Гоголя після вручення дипломів та подяк усі присутні поклали квіти до пам’ятника письменника.

За матеріалами прес - служби Полтавської міської ради

премія вручення нагорода
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Суспільство
У Полтавській облдержадміністрації щотижня проводять тематичні наради, виїзди на місця, засідання робочої групи щодо будівництва майбутнього підприємства переробної промисловості з утилізації та рециклювання органічних твердих побутових і промислових відходів на території Полтавщини. Про це повідомили у Полтавській ОДА. Заступник голови ОДА Євген Греков провів нараду з питання виділення земельної ділянки під будівництво сміттєпереробного заводу в Полтавськ...
Суспільство
« Довгі черги у коридорах міських лікарень, котрі виникають біля кабінетів сімейних лікарів для отримання коонсультації – це вимушене і тимчасове явище, яке виникло в умовах пандемії COVID-19» - таке пояснення оприлюднили у Департаменті охорони здоров’я та соціального захисту Полтави. Відтак жителям міста рекомендують обов’язково погоджувати візит до лікарень і телефонувати в реєстратури: “Зараз медики мають колосальне перенавантаження через коронавірусну...
Партнерський матеріал
Соціологи дають останні прогнози перед виборами, згідно з якими за крісло мера змагатимуться Олександр Мамай і Олександр Удовіченко, а в міську раду з великою вірогідністю проходять «Слуга народу» «Рідне місто», «ОПЗЖ» та «ЄС». Саме такі дані, опитавши полтавців, отримав Київський центр політичних досліджень «KResearch». - Наші соціологічні заміри вказують на перемогу Удовіченка вже в першому турі, але з невеликою перевагою в 0,7%, - зазначив керівник груп...
Культура
Популярний український співак Олег Винник мав виступити у Полтаві 25 жовтня. Але через те, що місто потрапило до “червоної” зони, концерт скасували і перенесли на наступний рік. Про це йдеться на офіційній Facebook-сторінці співака. “Нещодавно нам надійшли сумні новини: Полтава опинилася в “червоній” зоні карантину. Через це ми не можемо провести у вас концерт 25 жовтня. Зберігайте квитки до наступного виступу. Якщо епідеміологічна ситуація дозволить, ми п...
Суспільство
Від 00:00 понеділка, 26 жовтня, почне діяти нове епідемічне зонування. Це ухвалили за результатами позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в Telegram. "Червона" зона: міста Володимир-Волинський та Нововолинськ, Ківерцівський район Волинської області; Слов'янський район Донецької області; міста Бердичів та Коростень, Бердичівський, К...
Партнерський матеріал
Сьогодні в руках мешканців – без перебільшення, майбутня доля Полтави. Саме від вас залежить, чи знову до влади прийдуть руйнівники, чи місто нарешті отримає реальний шанс на успішний розвиток. Закликаємо всіх полтавців прийти 25 жовтня на виборчі дільниці й проголосувати за мера-господарника Олександра Удовіченка й команду «Рідне місто» - команду фахівців. Як нас знайти у виборчих бюлетенях? Шукайте партію «Рідне місто»: - №1 – в списку до Полтавської міс...
Суспільство
Сьогодні, 23-го жовтня, чимало полтавських водіїв у соцмережах попереджали одне одного про непрацюючий світлофор на перехресті вулиць Європейська та Кагамлика. Пізніше на вулиці з’явився патрульний поліцейський, який здійснював регулювання руху. Як пояснили нам у патрульній поліції Полтави, світлофор вимкнули тимчасово на час встановлення інтелектуального світлофорного обладнання. Як ми з’ясували, здійснювали його працівники комунального підприємства «Місь...
Суспільство
Усі виборчі комісії області забезпечено дезінфікуючими засобами та засобами індивідуального захисту. Про це повідомляє голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов у своєму Телеграм-каналі. Всього на Полтавщині утворено 1 обласну, 4 районні, 16 міських, 5 районних в місті, 20 селищних та 24 сільських територіальних виборчих комісій та 1248 дільничних виборчих комісій. На місцевих виборах 25 жовтня жителі області зможуть проголосувати на 1248 виборчих дільницях. Б...
Культура
Борди створювала команда помічників – хотілося, аби вони були і сучасні і функціональні. « У парку «Перемога» встановлені прекрасні навігаційні борди, які допоможуть краще орієнтуватися нашим відвідувачам Більше того, ці борди також слугують для того, аби ви швидко та оперативно могли повісити оголошення, об'яву та рекламу» сказано у повідомленні. Нагадаємо, нещодавно у Парку Перемога відбулась висадка дерев плодових порід, алейних кущів, бузку та весняних...