У Полтаві нагородили лауреатів міської премії імені В.Г.Короленка

У Полтаві нагородили лауреатів міської премії імені В.Г.Короленка, Алла Широкова

Традиційно у вересні ми вшановуємо пам’ять видатного письменника, громадського діяча, мецената, справжнього патріота нашого міста, автора безцінної літературної спадщини Володимира Короленка.

Літературна премія завжди має чиєсь ім’я, а це означає, що пам’ять про видатну людину не втрачена, це і є щоразу неповторне її воскресіння. А відтак сьогодні наш головний переможець над часом – Володимир Короленко. Письменник-гуманіст залишив Петербург та назавжди оселився в нашому місті в 1900 році, віддавши йому 21 рік свого життя і полюбивши його всім серцем.

У Полтаві нагородили лауреатів міської премії імені В.Г.Короленка, фото-1
У Полтаві нагородили лауреатів міської премії імені В.Г.Короленка, фото-1

Тож, саме сьогодні, 23 вересня, у літературно-меморіальному музеї видатного письменника відбулося нагородження лауреатів щорічної міської премії імені В.Г.Короленка.

За цьогорічну перемогу в конкурсі на здобуття щорічної міської премії змагалися 39 осіб з числа маленьких та дорослих полтавців. Варто відзначити, що сьогодні премія вручається вже всімнадцяте, що надзвичайно приємно. Адже це є свідченням того, що і нині полтавці, незалежно від віку та роду занять, намагаються осягнути всесвіт відомої людини, захопитися його долею, дослідити його спадщину, бо на великих прикладах всі ми вчимося й вдосконалюємося.

У Полтаві нагородили лауреатів міської премії імені В.Г.Короленка, фото-2 У Полтаві нагородили лауреатів міської премії імені В.Г.Короленка, фото-3 У Полтаві нагородили лауреатів міської премії імені В.Г.Короленка, фото-4

Урочисту церемонію нагородження провели представники міської влади – секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, перший заступник міського голови Ігор Федій, заступник міського голови Сергій Рекотов.

Тож, заохочувальною премією у розмірі 805 гривень нагороджена Денисенко Тетяна (Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38).

У номінації «За глибокі знання життєвого шляху і творчої спадщини В.Г.Короленка» дипломом лауреата ІІІ ступеня та грошовою винагородою у розмірі 2 415 гривень нагороджені: Ковалевський Олександр (Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11»), Фесенко Ксенія (Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5»), Бабець Валентина (Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 37).

У Полтаві нагородили лауреатів міської премії імені В.Г.Короленка, фото-5 У Полтаві нагородили лауреатів міської премії імені В.Г.Короленка, фото-6 У Полтаві нагородили лауреатів міської премії імені В.Г.Короленка, фото-7

У номінації «За глибокі знання життєвого шляху і творчої спадщини В.Г.Короленка» дипломом лауреата ІІ ступеня та грошовою винагородою у розмірі 2 817 гривень нагороджені: Гамазова Олександра (Комунальний заклад «Полтавська гімназія здоров’я № 14»), Паливода Аліна (Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24), Зімаков Іван (Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25»).

У номінації «За глибокі знання життєвого шляху і творчої спадщини В.Г.Короленка» дипломом лауреата І ступеня та грошовою винагородою у розмірі 3 220 гривень нагороджені: Антошин Олександр (Полтавська гімназія № 17), Кушнірова Ольга (Науковий ліцей № 3).

У Полтаві нагородили лауреатів міської премії імені В.Г.Короленка, фото-8 У Полтаві нагородили лауреатів міської премії імені В.Г.Короленка, фото-9 У Полтаві нагородили лауреатів міської премії імені В.Г.Короленка, фото-10 У Полтаві нагородили лауреатів міської премії імені В.Г.Короленка, фото-11

У номінації «За глибокі знання життєвого шляху і творчої спадщини В.Г.Короленка» дипломом лауреата І ступеня та грошовою винагородою у розмірі 1 610 гривень нагороджені: Забрамна Віолетта (Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18), Фесенко Євген (Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18).

У номінації «За активну участь у громадському та культурному житті міста» дипломом лауреата ІІІ ступеня та грошовою винагородою у розмірі 2 415 гривень нагороджений Списюк Сергій (студент 4 курсу кафедри музичного мистецтва Державного закладу «Луганський національний університет інститут культури і мистецтв імені Тараса Шевченка»).

У номінації «За активну участь у громадському та культурному житті міста» дипломом лауреата ІІ ступеня та грошовою винагородою у розмірі 2 817 гривень нагороджена Дмитрюк Софія (студентка групи 201ГФ Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»).

У номінації «За активну участь у громадському та культурному житті міста» дипломом лауреата І ступеня та грошовою винагородою у розмірі 3 220 гривень нагороджений Літературно-мистецький театр-студія «Глобус», нагороду отримала керівник театру-студії Наталія Тарасова (кандидат філологічних наук, доцент кафедри світової літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка).

У номінації «За популяризацію педагогічних ідей Великого Гуманіста» дипломом лауреата та грошовою винагородою у розмірі 7 245 гривень нагороджена Наталія Горбаньова (методист міського методичного кабінету управління освіти Полтавської міської ради).

У номінації «За активну популяризацію життєвого шляху і літературної спадщини В.Г.Короленка» дипломом лауреата та грошовою винагородою у розмірі 7 245 гривень нагороджений Сергій Блавацький (тележурналіст, кореспондент телеканалу «Центральний» (ТОВ «Студія «Місто»).

У Полтаві нагородили лауреатів міської премії імені В.Г.Короленка, фото-12
У Полтаві нагородили лауреатів міської премії імені В.Г.Короленка, фото-12

У номінації «За пропаганду творчої спадщини письменника В.Г.Короленка, ідей демократії і гуманізму, дотримання прав і свобод України»» дипломом лауреата та грошовою винагородою у розмірі 7 245 гривень нагороджений Юрій Репало (голова правління громадської організації «ВЕЛОПОЛТАВА»).

У номінації «За вагому благодійну роботу в справі розвитку спонсорства та меценатства» дипломом лауреата та грошовою винагородою у розмірі 7 245 гривень нагороджений Віктор Волинець (інженер-механік, фотохудожник).

Також Почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради нагороджені вчителі, які підготували лауреатів щорічної міської премії імені В.Г.Короленка у першій номінації «За глибокі знання життєвого шляху і творчої спадщини В.Г.Короленка»: Ірина Чичкало (вчитель зарубіжної літератури Наукового ліцею №3 Полтавської міської ради), Ірина Сущенко (вчитель фізичної культури Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Полтавської міської ради Полтавської області), Алла Олейникова (вчитель зарубіжної літератури Полтавської гімназії № 17 Полтавської міської ради Полтавської області), Ніна Хоменко (вчитель початкових класів Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Полтавської міської ради Полтавської області).

Почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради за активну участь у громадському житті міста, участь у всеукраїнських, міжнародних конкурсах, популяризацію образотворчого мистецтва, ініціативність та творчість нагороджена Анастасія Михайлова (студентка Полтавського базового медичного коледжу).

Почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради за високу професійну майстерність, естетичне виховання молоді, активну громадянську позицію, популяризацію кращих надбань українського музичного мистецтва нагороджена Наталія Зайко (головний хормейстер, концертмейстер Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя).

Після нагородження лауреат ІІІ ступеня щорічної міської премії імені Володимира Короленка 2020 року у номінації «За активну участь у громадському та культурному житті міста» Сергій Списюк виконав пісню «Моя Полтава».

Святковий настрій усім присутнім подарував ансамбль народних інстументів «Заграва» Полтавської дитячої музичної школи №1 імені П.І.Майбороди, керівник Євген Носенко.

За матеріалами прес - служби Полтавської міської ради

премія свято вручення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Суспільство
У Полтавській облдержадміністрації щотижня проводять тематичні наради, виїзди на місця, засідання робочої групи щодо будівництва майбутнього підприємства переробної промисловості з утилізації та рециклювання органічних твердих побутових і промислових відходів на території Полтавщини. Про це повідомили у Полтавській ОДА. Заступник голови ОДА Євген Греков провів нараду з питання виділення земельної ділянки під будівництво сміттєпереробного заводу в Полтавськ...
Суспільство
« Довгі черги у коридорах міських лікарень, котрі виникають біля кабінетів сімейних лікарів для отримання коонсультації – це вимушене і тимчасове явище, яке виникло в умовах пандемії COVID-19» - таке пояснення оприлюднили у Департаменті охорони здоров’я та соціального захисту Полтави. Відтак жителям міста рекомендують обов’язково погоджувати візит до лікарень і телефонувати в реєстратури: “Зараз медики мають колосальне перенавантаження через коронавірусну...
Партнерський матеріал
Соціологи дають останні прогнози перед виборами, згідно з якими за крісло мера змагатимуться Олександр Мамай і Олександр Удовіченко, а в міську раду з великою вірогідністю проходять «Слуга народу» «Рідне місто», «ОПЗЖ» та «ЄС». Саме такі дані, опитавши полтавців, отримав Київський центр політичних досліджень «KResearch». - Наші соціологічні заміри вказують на перемогу Удовіченка вже в першому турі, але з невеликою перевагою в 0,7%, - зазначив керівник груп...
Культура
Популярний український співак Олег Винник мав виступити у Полтаві 25 жовтня. Але через те, що місто потрапило до “червоної” зони, концерт скасували і перенесли на наступний рік. Про це йдеться на офіційній Facebook-сторінці співака. “Нещодавно нам надійшли сумні новини: Полтава опинилася в “червоній” зоні карантину. Через це ми не можемо провести у вас концерт 25 жовтня. Зберігайте квитки до наступного виступу. Якщо епідеміологічна ситуація дозволить, ми п...
Суспільство
Від 00:00 понеділка, 26 жовтня, почне діяти нове епідемічне зонування. Це ухвалили за результатами позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в Telegram. "Червона" зона: міста Володимир-Волинський та Нововолинськ, Ківерцівський район Волинської області; Слов'янський район Донецької області; міста Бердичів та Коростень, Бердичівський, К...
Партнерський матеріал
Сьогодні в руках мешканців – без перебільшення, майбутня доля Полтави. Саме від вас залежить, чи знову до влади прийдуть руйнівники, чи місто нарешті отримає реальний шанс на успішний розвиток. Закликаємо всіх полтавців прийти 25 жовтня на виборчі дільниці й проголосувати за мера-господарника Олександра Удовіченка й команду «Рідне місто» - команду фахівців. Як нас знайти у виборчих бюлетенях? Шукайте партію «Рідне місто»: - №1 – в списку до Полтавської міс...
Суспільство
Сьогодні, 23-го жовтня, чимало полтавських водіїв у соцмережах попереджали одне одного про непрацюючий світлофор на перехресті вулиць Європейська та Кагамлика. Пізніше на вулиці з’явився патрульний поліцейський, який здійснював регулювання руху. Як пояснили нам у патрульній поліції Полтави, світлофор вимкнули тимчасово на час встановлення інтелектуального світлофорного обладнання. Як ми з’ясували, здійснювали його працівники комунального підприємства «Місь...
Суспільство
Усі виборчі комісії області забезпечено дезінфікуючими засобами та засобами індивідуального захисту. Про це повідомляє голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов у своєму Телеграм-каналі. Всього на Полтавщині утворено 1 обласну, 4 районні, 16 міських, 5 районних в місті, 20 селищних та 24 сільських територіальних виборчих комісій та 1248 дільничних виборчих комісій. На місцевих виборах 25 жовтня жителі області зможуть проголосувати на 1248 виборчих дільницях. Б...
Культура
Борди створювала команда помічників – хотілося, аби вони були і сучасні і функціональні. « У парку «Перемога» встановлені прекрасні навігаційні борди, які допоможуть краще орієнтуватися нашим відвідувачам Більше того, ці борди також слугують для того, аби ви швидко та оперативно могли повісити оголошення, об'яву та рекламу» сказано у повідомленні. Нагадаємо, нещодавно у Парку Перемога відбулась висадка дерев плодових порід, алейних кущів, бузку та весняних...