13:30, 18 вересня 2020 р.
Надійне джерело
Із засідання робочої групи з реалізації програми «Міста, вільні від домашнього насильства»
Учора, 17 вересня, у приміщенні виконавчого комітету Полтавської міської ради відбулося засідання робочої групи з реалізації програми «Міста, вільні від домашнього насильства», яке провела заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко.
Серед учасників, що входять до складу робочої групи, були присутні – заступник міського голови Сергій Рекотов, директорка Департаменту економіки і інвестицій Віта Клименко, директорка Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Полтавської міської ради Вікторія Лоза, директорка Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Буднікова, начальниця відділу сім’ї та дітей Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради Вікторія Усова, директорка Притулку для жінок Благодійної організації «Світло надії» Олена Чикурова, представники районних у м. Полтава рад, відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Національної поліції, Управління освіти і науки Полтавської міської ради.
Під час засідання, зокрема, розглянули та обговорили проєкт алгоритму міжсекторальної взаємодії Полтавського міського ЦСССДМ у разі виявлення факту домашнього насильства або насильства за ознакою статі.
Тетяна Юрченко наголосила на відповідальності та свідомості усіх підрозділів, дотичних до питання виявлення та надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.
- Ми не зможемо виправити менталітет чи суспільство ніколи, якщо ми не будемо над цим працювати. Ми повинні усвідомлювати, що в нашій країні у всіх рівні права та можливості, немає одного головного у родині, адже родина – це союз двох людей, які повинні жити щасливо та комфортно. Наше з вами завдання – виховувати покоління так, аби воно не соромилося своїх проблем, ні в якому разі не боялося звернутися за допомогою. Необхідно, щоб люди знали куди їм можна звертатися та були певні, що їм нададуть кваліфіковану допомогу.
Тетяна Юрченко також підкреслила важливість якісної роботи усіх служб, які мають відношення до реалізації програми «Міста, вільні від домашнього насильства». За її словами, слід працювати на випередження та у разі виявлення конфліктних ситуацій у родинах, не допустити випадків скоєння домашнього насильства. А у разі ж їх вчинення — вчасно надати всебічну допомогу та підтримку як дорослим, так і дітям.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...