• Головна
  • Олександр Удовіченко: «Майбутнє Полтави – це відродження промисловості й ефективної системи управління міським господарством»
Політичні новини
09:35, 8 вересня 2020 р.

Олександр Удовіченко: «Майбутнє Полтави – це відродження промисловості й ефективної системи управління міським господарством»

Політичні новини

Олександр Удовіченко

Останнє десятиліття Полтава жила одним днем. Місто не розвивалося, а ніби почало зворотній відлік, скочуючись усе нижче й нижче.

Цьому слід рішуче покласти край, переконаний лідер команди «Рідне місто» Олександр Удовіченко:

- Кожен з нас хоче бачити Полтаву сучасним містом – у повному розумінні цього визначення. Але майбутнє починається сьогодні, воно виростає не з фантазій демагогів, а з конкретних справ. Наша команда, долаючи перешкоди, завжди працювала на результат. Як реаліст, я добре усвідомлюю, що ми лише на початку шляху – надто багато років Полтаву заганяли до прірви байдужістю й безгосподарністю. Однак ми вже стабілізували роботу комунальних підприємств і почали працювати за окресленими стратегічними напрямками (транспорт, сортування відходів, освітлення, боротьба з незаконними МАФами тощо). Тепер настав час переходити до системних змін.

У чому вони полягають? Олександр Удовіченко називає два основні взаємозумовлені напрямки розвитку Полтави, над якими вже зараз працює «Рідне місто»:

- Передусім, нам потрібно наповнювати міський бюджет. Для цього маємо розвивати економіку шляхом залучення внутрішніх і зовнішніх інвесторів. Відродимо промисловість – значить, полтавці отримають нові робочі місця, а міська скарбниця – додаткові кошти. Отже, Полтава матиме надійний фінансовий ресурс для наведення належного благоустрою. А навести його можна лише повернувшись до ефективної системи управління господарським механізмом, яка діяла за Анатолія Кукоби. Ось тоді мешканці зможуть швидко і якісно вирішувати свої проблеми, а Полтава стане комфортним і привабливим містом.

Відродити Полтаву зможуть винятково досвідчені господарники. Тільки професіоналізм – гарантія результату!

Денис Компанієць

#рідне місто #команда Удовіченко #Олександр Удовіченко

Коментарі

Оголошення
live comments feed...