Випуск_2020: у Полтаві урочисто нагородили медалістів та учнів, які здали ЗНО на 200 балів

Випуск_2020: у Полтаві урочисто нагородили медалістів та учнів, які здали ЗНО на 200 балів, Володимир Паршевлюк

Учора, 19 серпня, у Палаці дитячої та юнацької творчості відбулося урочисте вручення Почесних грамот виконавчого комітету Полтавської міської ради, пам’ятних подарунків (PowerBank) медалістам 2020 року, а також вручення сертифікатів на суму 10 тисяч гривень чотирьом випускникам, які здали ЗНО на 200 балів.

Усіх, хто має першу державну нагороду за відмінне навчання – золоту чи срібну медаль, привітали секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, перший заступник міського голови Ігор Федій, заступниця міського голови Тетяна Юрченко та начальник Управління освіти і науки Юрій Матвієнко.

-Ви – перші випускники, які зіштовхнулися з проблемою пандемії та з тим, що на фінальному етапі вам довелося навчатися дистанційно. Але своїми знаннями, які ви здобули за попередні роки, ви довели, що дійсно не даремно гарно навчалися, аби закінчити школу з відзнакою. Мені дуже приємно, що серед майже 200 дітей по усій країні, які склали тести ЗНО на максимальну кількість балів, четверо полтавців. Я хотів би подякувати вашим вчителям, які вкладали у вас душу, серце, час і зробили усе для того, аби ви здобули ці високі бали. Хотів би побажати вам терпіння і легких рішень. Ви на початку великого шляху і я бажаю, щоб він був легким. Нових здобутків вам!, - звернувся до випускників Олександр Шамота.

-Вітаю вас з високими досягненнями. Я, як медаліст 1990 року, вважаю, що до нашого полку прибуло. Я бажаю, щоб у кожного з вас у житті були свої Карпати – мережа гір, які б ви покорили. Зі святом, усього вам найкращого, - зазначив Ігор Федій.

-Наче нещодавно я тільки но закінчила школу, пам’ятаю як це було хвилююче. Я дуже пишаюся вами, бо розумію, на скільки тяжко досягати таких результатів. Ви сьогодні крокуєте у велике життя і будете стикатися з різними ситуаціями, тож я вам бажаю ніколи не здаватися і вірити у себе. Ви уже переможці. Нехай у вашому житті все буде легко. Нехай вам щастить. Я бажаю вам великих перемог. Вітаю вас зі святом, - наголосила Тетяна Юрченко.

Як зазначив начальник управління освіти і науки Юрій Матвієнко, такими високими результатами учнів пишаються усі освітяни міста.

-Як представник освітян міста, я висловлю загальну думку усіх – результатами задоволений, оскільки маємо на сьогодні 148 медалістів та чотирьох – 200-бальників. Навіть зважаючи на те, що навчальний рік був важким, а півріччя було ускладнено дистанційним навчанням,випускники досягли високих результатів. Та все ж, такі результати – не є показником навчання за останні 2 місяці, це – клопітка праця, яка триває протягом усіх років, коли діти навчаються у закладах загальної середньої освіти. Я вдячний батькам, вчителям за те, що вони змогли умотивувати, спрямувати і підтримати медалістів у цьому складному процесі.

Випускник загальноосвітньої школи №5 Іван Вовчок складав ЗНО з географії. Він розповів, що готувався ретельно, але на такий високий результат не розраховував:

-Я не очікував на такий високий результат. Подивився на перші завдання, вони не здалися мені дуже важкими, а як почалися завдання іншого рівня, почав логічно мислити і мені здавалося, що ті варіанти, які я обирав є вірними, так і вийшло. Я здавав географію, бо це мій улюблений предмет і я вирішив пов’язати своє життя з цією наукою. Аби скласти ЗНО, я займався з репетитором і вдома багато працював сам.

Олексій Липенко, випускник міського багатопрофільного ліцею №1 імені І.П.Котляревського складав ЗНО з хімії, бо прагнув вступити на хімічний факультет ще з 8 класу. Готувався до тестів сам, а до ЗНО брав участь в олімпіадах з хімії. Попри те, що навчався у фізико-математичному класі, хімія хлопцеві давалася легко.

Вітали кращих з кращих учасники вокальної студії «Нове покоління» Палацу дитячої та юнацької творчості.

Полтава освіта учні ЗНО премії міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі