Новини компаній
12:00, 14 серпня 2020 р.
Дистанційна освіта в Україні, переваги, недоліки та реалії сьогодення. Думка експерта
Новини компаній
Все більшої популярності в наш час набирає така форма навчання в школі як дистанційна освіта. Завдячуючи розвитку сучасних технологій «дистанційка» стала доступною для учнів починаючи з 1-го й по 11-й клас. Що ж такого незвичного та унікального в дистанційній освіті? ми вирішили розібратися в тонкощах цієї форми навчання та відповідно поспілкуватися з експертом в даному питанні: Тамарою Миколаївною, директором дистанційної школи Харківського колегіуму.
- Доброго дня, розкажіть, яких саме реальних результатів можливо досягти, навчаючись дистанційно?
Насправді, дистанційна освіта не є повноцінною заміною звичної нам оффлайн школи. Проте це стосується лише соціальних аспектів, спілкування з іншими дітьми, вчителями й т.д. Якщо ж говорити про освоєння шкільної програми, дистанційне навчання дозволяє отримати всі необхідні шкільні знання в повному обсязі та відповідно досягти найкращих результатів.
- Які результати у вашої школи на сьогоднішні?
Головним результатом для будь-якого навчального закладу є успіхи й досягнення випускників. Не виключення це і для нашого навчального закладу. Зокрема, 48 із 475 наших колишніх учнів успішно закінчили закордонны ВНЗ, що, погодьтеся, можна сміливо вважати гідним результатом роботи викладацького складу.
- Розкажіть будь ласка докладніше про педагогів вашої школи.
Школа «Харківський колегіум» працює у сфері освіти уже 23 роки. За цей час було сформовано дійсно сильний педагогічний колектив. Рівень вчителів Колегіуму підтверджують різноманітні сертифікати та дипломи різного рівня, в тому числі й міжнародного. Педагоги закладу розробляють цікаві методики викладання з використанням сучасних технологій, котрі дозволяють зацікавити дитину і тим самим суттєво підвищити успішність та відповідно рівень засвоєння матеріалу.
- У чому полягає головна відмінність «дистанційки» від навчання у звичайній школі?
Головна перевага такої форми навчання – можливість виконання завдань та засвоєння матеріалу у зручний для дитини час та у комфортному для неї місці. Це дуже важливо, особливо для тих діток, котрі розвиваються в професійному напрямку (культура, спорт, діти з релігійних сімей).
Навчання в дистанційній школі дозволяє додатково з освітнім спрямуванням розвивати у дитини навички тайм-менеджменту, відповідальність та самостійність – якості, котрі в наш час вкрай важливі та необхідні в інформаційному світі.
- Програма навчання одна для всіх чи все ж складається індивідуально?
В Україні є Державний стандарт. Викладацький склад школи його дотримується і відповідно дає дітям повний обсяг знань. Проте у своїй роботі педагоги нашої школи використовують сучасні та креативні підходи, завдяки чому процес навчання стає цікавим та максимально доступним. До слова обдаровані учні мають чудову можливість поглиблено вивчати ті чи інші предмети, в котрих вони зацікавлені.
- У чому головна проблема дистанційної освіти сьогодні?
Єдина реальна проблема ховається в побудові комунікації з дитиною. Проте завдячуючи наявним нині сучасним технологіям цю проблему можна досить легко вирішити. Для того аби дитина змогла повноцінно навчатися в дистанційній школі Харківського колегіуму її всього лишень необхідно забезпечити комп'ютером, принтером та необхідною канцелярією. Тому як бачимо набір нескладний.
Дистанційне навчання в Україні – форма освіти, котра активно набирає популярність. В основному це пов'язано із різноманітними факторами сучасного життя. До речі, важливо зазначити, що якість такої форми шкільної освіти подекуди може бути вище, ніж у звичайній школі. Адже дитина навчається без прогалин у знаннях завдяки тому, що кожен матеріал можна нагнати в зручний для неї час.
Сайт:http://online.collegium.com.ua
Instagram: https://www.instagram.com/collegium_kh/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCNFBmjF91q91I9BUFAn5oTw
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:45
Вчора
ТОП новини
Оголошення
10:58, 28 вересня
08:30, Вчора
09:43, 5 жовтня
live comments feed...