• Головна
  • Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради
14:00, 5 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

Сьогодні, 5 серпня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, яке провів секретар міської ради Олександр Шамота.

На порядок денний було винесено ряд важливих питань. Серед проєктів рішень – питання, що стосуються земельних ресурсів та земельного кадастру, архітектури та містобудування, комунального майна і соціальної сфери. Зокрема, про виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2020 рік.

Так, за Програмою матеріальну допомогу отримають мешканці міста за особистими зверненнями на загальну суму 380000,00 (триста вісімдесят тисяч) гривень. Також грошову допомогу нададуть родині на поховання учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії (за зверненням) – мешканця міста Полтава у розмірі 3000,00 (три тисячі) гривень. Крім цього, одноразову матеріальну допомогу отримають сім учасників бойових дій, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення – мешканцям міста Полтава по 1000,00 (одна тисяча) гривень кожному на загальну суму 7000,00 (сім тисяч) гривень. Щоквартальну матеріальну допомогу для члена сім’ї загиблого ветерана війни, який захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення (за зверненням) – мешканці міста Полтава виплатять по 4000,00 (чотири тисячі) гривень на загальну суму 8000,00 (вісім тисяч) гривень. Також за Програмою «Турбота» передбачена матеріальна допомога матері дитини до 18-ти років, батько якої загинув (пропав безвісти) в районі проведення антитерористичної операції чи під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення (за зверненням) – мешканці міста Полтава по 3000,00 (три тисячі) гривень на загальну суму 6000,00. Одноразову матеріальну допомогу отримають дві особи, яким у серпні 2020 року виповнюється 100 та більше років, до Дня народження по 2000,00 (дві тисячі) гривень кожному заявнику на загальну суму 4000,00 (чотири тисячі) гривень.

Окрім іншого, члени виконкому затвердили рішення про утворення комісії з визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді Товариством з обмеженою відповідальністю «ЗАВОД ЕЛЕКТРОД», внаслідок порушення земельного законодавства за користування земельною ділянкою на вул. Зіньківська, 55; про затвердження актів приймання – передачі відомчого житлового фонду в комунальну власність; про затвердження складу постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води та про затвердження розпоряджень міського голови з основної діяльності.

Наступне засідання виконкому заплановане на 19 серпня 2020 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #міська рада #виконком #рішення #голосування
Оголошення
live comments feed...