• Головна
  • Полтавський міліціонер намагався приховати злочин від реєстрації
16:43, 7 березня 2013 р.

Полтавський міліціонер намагався приховати злочин від реєстрації

За результатами розгляду прокурорського подання старший інспектор Київського райвідділу Полтавського міського управління УМВС України в області притягнутий до дисциплінарної відповідальності.

Як повідомив заступник прокурора Київського району м. Полтави Андрій Миронов, до Київського райвідділу ПМУ УМВС України в області звернулась місцева мешканка з приводу викрадення гаманця, в якому знаходились гроші та пенсійне посвідчення. Але старший інспектор цього райвідділу замість того, щоб прийняти від пенсіонерки заяву та зареєструвати її в журналі єдиного обліку, склав та видав жінці довідку про те, що вона зверталась до райвідділу з приводу не вкраденого майна, а втрати пенсійного посвідчення. Таким чином, правоохоронець приховав від реєстрації злочин проти власності.

У зв’язку із вищевикладеним прокуратура начальнику Київського РВ ПМУ УМВС України в області внесла подання. А відомості про вищезгадане кримінальне правопорушення – до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) КК України.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...