На Землю повертається космічний корабель Ілона Маска (ТРАНСЛЯЦІЯ)

На Землю повертається космічний корабель Ілона Маска, Володимир Паршевлюк

Сьогодні, 2-го серпня, о 02:34 космічний корабель CrewDragon компанії SpaceX Ілона Маска відстикувався від МКС та вирушив у зворотній шлях на Землю. О 21:48 за Києвом він має приземлитися у Мексиканській затоці Атлантичного океану, неподалік від Пенсаколи.

Повна вага корабля – близько 12,5 тон. Перед заходом на приземлення від нього відділиться вантажний відсік і CrewDragon«полегшає» до 9,5 тони. Під час спуску на швидкості близько 28 000 кілометрів на годину термощит капсули нагріється майже до 2000 градусів за Цельсієм. На висоті 5500 метрів на швидкості 560 кілометрів на годину випустять витяжні парашути. А на висоті 1800 метрів спрацюють основні.

Як тільки CrewDragonопуститься на воду, до нього вирушать два глісери із працівниками SpaceX та рятувальний корабель. Капсулу піднімуть на палубу, а потім дозволять вийти членам екіпажу.

Нагадаємо, CrewDragon із двома астронавтами на борту – Бобом Бенкеном та Дагом Херлі – вирушив на МКС 30-го травня 2020-го року і наступного дня успішно зістикувалися із станцією. Тепер американські астронавти повертаються на землю. За трансляцією можна стежити за допомогою трансляції на «Ютуб», яку проводить SpaceX.

космос корабель Ілон Маск повернення Земля
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі