
17:00, 23 липня 2020 р.
Надійне джерело
Лікарні Полтавщини забезпечені 371 апаратом ШВЛ

На початку коронавірусної пандемії в лікарнях області було 306 апаратів ШВЛ. Зараз їх кількість збільшили до 371. Про це повідомив голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов в інтерв’ю всеукраїнському інтернет-виданню «Укрінформ».
Коментуючи ситуацію з коронавірусною пандемією в регіоні голова ОДА відзначив, що Полтавська область завжди була пілотним регіоном медичній галузі.
«На початку пандемії у нас було понад 306 апаратів ШВЛ, кисень до них, але ми не зупинилися і збільшили їх кількість до 371. Забезпечили всі необхідні умови. І хоч багато провокаторів заявляло, що саме Полтавська область стане епіцентром поширення COVID-19 – до сьогодні в Нових Санжарах жодного підтвердженого випадку захворювання, а в Полтавській області загалом кількість хворих одна з найменших в Україні».
На переконання Олега Синєгубова, коронавірус можна побороти за умови, якщо люди довірятимуть державним інституціям і працюватимуть спільно.
Нагадаємо, Полтавщина у трійці областей з найменшої кількості хворих на COVID-19.
Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:46, 20 лютого
live comments feed...