ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВВАЖАЄ, ЩО МЕР ПОЛТАВИ ЩОСЬ ПРИХОВУЄ

Громадськість по-своєму розцінила неявку міських керівників на засідання щодо планів підвищення тарифів на проїзд

Сьогодні відбулося засідання Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації, де розглянули питання планів міської влади Полтави підвищити тарифи на перевезення пасажирів.

На засідання прибули представники обласного тервідділення АМКУ та транспортного відділу ОДА. Громадськість очікувала, що про вище озвучені плани розкажуть запрошені міський голова Полтави Олександр Мамай, його заступник Олександр Найпак та начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Полтавського міськвиконкому Олександр Андросов.

Проте зазначені особи на засідання так і не прибули. «Кому задавати питання? Це саботаж!» — заявили присутні. Член громадської ради Олексій Шаманенко зазначив, що, таким чином, можна зробити висновок, що міська влада на чолі із міським головою щось приховує від громадськості. «Значить, є що приховувати. І таке ставлення до громадськості безвідповідальне».

Щоправда, особливо щось приховувати міській владі не потрібно, адже у газеті «Полтавський вісник» від 22 лютого 2013 року опублікували аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у пасажирському транспорті у м. Полтава». У документі сказано, що з вартістю проїзду за одну поїздку у сумі 1,50-1,75 грн. у 2012 році перевізники зазнали збитків. У зв’язку з цим перевізники виступили з проханням підвищити уПолтаві вартість проїзду в громадському пасажирському транспорті до 2,50 грн.

До речі, жоден з перевізників, який подав до міськвиконкому економічне обґрунтування підвищення тарифів, на сьогоднішнє засідання Громадської ради також не з’явився.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов