Уродженка Полтавщини стала володаркою найбільших грудей в Україні (ФОТО)

Уродженка Полтавщини стала володаркою найбільших грудей в Україні, Оксана Солопко

Модель та блогерка з Полтавщини Міла Кузнєцова стала новою рекордсменкою України у номінації "Найбільші жіночі натуральні груди". Вона має 13 розмір грудей, а їхній обхват складає 135 см 5 мм. Попередньо жінка пройшла медичне обстеження, яке засвідчило натуральність її грудей.

Уродженка Полтавщини стала володаркою найбільших грудей в Україні (ФОТО), фото-1 Уродженка Полтавщини стала володаркою найбільших грудей в Україні (ФОТО), фото-2 Уродженка Полтавщини стала володаркою найбільших грудей в Україні (ФОТО), фото-3 Уродженка Полтавщини стала володаркою найбільших грудей в Україні (ФОТО), фото-4 Уродженка Полтавщини стала володаркою найбільших грудей в Україні (ФОТО), фото-5 Уродженка Полтавщини стала володаркою найбільших грудей в Україні (ФОТО), фото-6

Реєстрація нового рекорду відбулась 9 липня у Києві за участю представників Національного Реєстру Рекордів. Один з них – Лана Ветрова – вже опублікувала на своїй сторінці у фейсбуці фотографію Міли Кузнєцової за хвилину до реєстрації рекорду.

Уродженка Полтавщини стала володаркою найбільших грудей в Україні (ФОТО), фото-7

Відомо, що жінка була переконана, що має найбільший розмір грудей в Україні, тому сама подала заявку на фіксацію рекорду. У червні їй зробили перші заміри грудей, які сьогодні підтвердились перед громадськістю. Варто додати, що заміри грудей у попередньої рекордсменки становили 128 сантиметрів, в той час як у Міли Кузнєцової – 135 см 5 мм.

Що відомо про Мілу Кузнєцову?

Жінка брала участь у шоу "Модель XL" 2 сезон у 2018 році Мілі Кузнєцовій, де на той час тоді їй був 31 рік. Свого часу Міла працювала помічником адвоката, але до сьогодні її найбільшим захопленням та роботою є ведення власного блогу в інстаграмі – на неї підписано майже 600 тисяч людей. Кузнєцова активно рекламує одяг plus-size, купальники та білизну, а також подорожує та є гостею різних ток-шоу. Вона є володаркою титулів "Міс світу Королева", "Міс Україна Всесвіт plus size", "Міс топ-модель Всесвіт plus size".

рекорд груди Полтавщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі