• Головна
  • На майбутній сесії управлінню ЖКГ виділять тридцять мільйонів гривень . На що підуть кошти?
14:00, 9 липня 2020 р.
Надійне джерело

На майбутній сесії управлінню ЖКГ виділять тридцять мільйонів гривень . На що підуть кошти?

На майбутній сесії управлінню ЖКГ виділять тридцять мільйонів гривень . На що підуть кошти?

Сьогодні в Полтавській міській раді відбулося засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів. Майже сорок хвилин члени комісії обговорювали питання перше порядку денного « Про внесення змін до показників міського бюджету на 2020 рік».

Зокрема, йшлося про виділення коштів для управління ЖКГ. Зауваження щодо цього пункту висловив депутат Володимир Корчака. Йому дав розгорнуту відповідь заступник голови міської ради Олексій Чепурко. Зокрема, закликав не вдаватися до політичний маніпуляцій та інсинуацій :

« - Я хотів би нагадати, що при формування бюджету на 2020 рік, ми домовлялися, що сфера ЖКГ буде фінансуватися від вільного залишку і майбутнього перевиконання, на яке ми всі очікували. Ми тоді зробили основний наголос на освіту і медицину, культуру. А ЖКГ було профінансовано трохи більше ніж на 25% від потреби. Оскільки потім у нас виникла пандемія, серйозні проблеми із наповненням бюджету, ( на сьогоднішній день у нас близько 66 млн. гривень «в мінус») Ми очікуємо звичайно, що ця ситуація вирівняється до кінця року і ми вийдемо хоча б нуль. Але маємо те що маємо. Для управління ЖКГ важливо встигнути зробити всі заплановані речі і проекти. Сьогодні ви додаєте нам 10 млн. гривень на поточний ремонт доріг і 20 млн. гривень на утримання вулично - дорожної мережі.

10 млн гривень – ви всі є свідками того, що ми піднімаємо люки і ливневу каналізацію , ми поточно ремонтуємо наші дороги , наносимо розмітку, встановлюємо знаки, приводимо до належного стану наше покриття. Тому ці кошти нам потрібні зараз. Не в жовтні, не в листопаді, не в грудні а зараз».

Аналогічна історія, за словами Олексія Чепурка і по утриманню вулично – дорожньої мережі.

« - В серпні місяці, для того, що б не зірвати зимовий період, для того, що б було як прибирати місто і посипати – нам треба заготовити піщано – соляну суміш ( а зараз нас найбільше хвилює сіль) ми в серпні повинні закупити ту сіль і спокійно увійти в зимовий період. Тобто, нам ці кошти потрібні у серпні. Знову наголошую: не у вересні, не у жовтні і не в листопаді – саме в серпні. Тому я звернувся до депутатів Полтавської міської ради , до голів фракцій з проханням збалансувати бюджет зараз таким чином, що б надати управлінню ЖКГ 30 млн гривень.

Також я наголошую: ніякої економії у фонді заробітних плат і медичних наших установ немає . Ми зараз вивільняємо ці кошти і перекидаємо на управління ЖКГ. Я, як заступник міського головище раз повторюю: ці кошти будуть повернуті департаменту охорони здоров’я і соціального розвитку у повному об’ємі. Ми бачимо, де ми ці кошти зможемо віднайти,  кошти будуть повернуті. Що стосується маніпуляцій з зарплатами медиків. Є медична реформа, згідно з якою передбачається підвищення заробітних плат. Суть медичної реформи взагалі у зміні підходу і оплати праці і оплати послуг, які надають наші медичні заклади . Чи буде у галузі підняття зарплат, залежить від державної політики, від Уряду, від президента, від верховної ради. Чи буде у них воля продовжувати цю реформу. Поки що реформа триває і кошти від НСЗУ нам надходять. Але ще раз повторюю: кошти будуть повернуті. Жоден медичний заклад не постраждає ні про які зменшення зарплат не йдеться» - наголосив Олексій Чепурко.

Зрештою, за питання проголосували більшістю голосів і тепер його розглядатимуть на сесії вже завтра.

Читайте також: У Полтаві створять центр для сучасної освіти школярів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЖГКГ #Полтава #комісія
live comments feed...