Реклама
15:22, 28 червня 2020 р.

Тепла підлога і ламінат

Реклама
Тепла підлога і ламінат, фото-1

Затишний і енергоефективний будинок - це певною мірою правильне поєднання сучасних технологій та матеріалів. Зокрема, тепла підлога під ламінат. Наскільки вони сумісні? Який тип системи підігріву підлоги можна використовувати для ламінату та який кращий матеріал придбати, щоб забезпечити максимально довгий термін експлуатації всієї системи.

Перш ніж розглянути технологію укладання електричного підігріву підлоги під ламінат, варто звернути увагу два ключових аспекти:

  • Чи можна зробити електричну підлогу під ламінат. Якщо так, якій системі слід віддати перевагу?
  • На що звернути увагу при виборі ламінату та інших елементів підлоги з ламінату?

Яка найкраща електрична підлога під ламінат?

Є три електричні системи підлогового опалення, які можна використовувати для установки ламінату:

1. Кабельна теплоізоляція підлоги

Приєднаний кабель монтується на спеціальні стрічки із застібками або металевою сіткою. Монтаж кабельної підлоги вимагає обов'язкового приєднувального пристрою. Висота (товщина) стяжки досягає 40 мм, що є основним фактором, що обмежує розподіл системи підлогового опалення.

Виходячи з фізичних параметрів та технічних характеристик системи, можна обґрунтувати недостатнє використання кабельної системи для ламінату:

  • великим споживанням електроенергії;
  • вищою, у порівнянні з іншими системами, складністю регулювання температурного режиму;
  • необхідністю знати точне розташування меблів, щоб уникнути перегріву підлоги.

Монтаж кабелю під ламінат проводиться так само, як і монтаж електричного підігріву підлоги під плитку. А через наявність товстої стяжки це не особливо важливо при монтажі самого ламінату.

2.Термат

Система має теплу підлогу, в якій нагрівальний кабель спочатку прокладається килимами. Відмінна особливість - у килимах використовується тонший кабель, прикріплений до заданої відстані, що виключає розрахунок етапу укладання.

Електричний килимок встановлюється швидко, а товщина стяжки зменшується на 5-10 мм. Однак, з точки зору дизайну теплої підлоги для ламінату, недоліки цієї системи аналогічні недолікам попередньої.

3. Тепла підлога з інфрачервоною плівкою

Це найвигідніший варіант установки теплої підлоги під ламінат. Переваги в ефективності та економічності (як у процесі монтажу, так і в процесі експлуатації).

Тепла підлога під ламінат дуже підходить, наприклад, для дитячої кімнати. Ваша дитина зможе грати на підлозі цілий рік, і вам не доведеться стелити зайві килимки. Підлога з підігрівом, встановлена у спальні, дозволить розпочати день найприємнішими відчуттями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...