• Головна
  • В Полтаві проведено навчання з організації рятування людей на водних об’єктах
10:40, 1 березня 2013 р.

В Полтаві проведено навчання з організації рятування людей на водних об’єктах

Під час навчань були задіяні особовий склад та техніка Управління ДСНС у Полтавській області, комунального підприємства «Рятувально-водолазна служба Полтавської обласної ради», міської Полтавської рятувально-водолазної станції та швидкої медичної допомоги.

Головною метою навчань було відпрацювання оперативного реагування під час проведення пошуково-рятувальних робіт людей на воді у зимово-весняний період та елементів надання невідкладної медичної допомоги потерпілому.

Першим епізодом стало рятування потерпілих із криги. За легендою навчань від берегу відірвало крижину з рибаками, яка дрейфувала по течії. Відстань від берега становила близько 30 метрів.

Протягом другого та третього епізодів рятувальники удосконалювали свою майстерність під час рятування рибалок за допомогою човна та пристрою «соломинка». А працівники медичної служби інструктували як необхідно надавати медичну допомогу у випадках переохолодження.

Підбиваючи підсумки навчань начальник Управління ДСНС у Полтавській області Роман Криленко зазначив, що всі служби здатні виконати завдання щодо рятування людей на воді, фахівці добре підготовлені до дій за призначенням.

В Полтаві проведено навчання з організації рятування людей на водних об’єктах, фото-1

 IMG_0177

 IMG_0182

 

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...