• Головна
  • Із засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення
15:00, 26 червня 2020 р.
Надійне джерело

Із засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення

Із засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення

Учора, 25 червня, у залі засідань виконавчого комітету Полтавської міської ради відбулося чергове засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення. На порядку денному – питання готовності стаціонарної та тимчасової атракціонної техніки, а також спортивних та дитячих дворових ігрових майданчиків до сезону 2020 року.

Заступниця міського голови Тетяна Юрченко, яка провела засідання, наголосила:

— Безпека дітей – це найголовніше. Я вкотре нагадую про це та закликаю усіх свідомо ставитися до виконання всіх норм та правил. У нас уже є позитивний досвід минулого року, але цьогоріч, в умовах карантинних обмежень, вони набагато жорсткіші. Коли мова йде в першу чергу про безпеку дітей, ми повинні бути з вами особливо відповідальними й усунути найменші ризики.

Як доповіла заступниця директора парку «Перемога» Катерина Бабіч, наразі майже усі атракціони готові до експлуатації. Адже напередодні, вони пройшли повну перевірку та експертизу відповідними службами, що підтверджується висновками комісій. Деякі атракціони мали певні зауваження, проте інженери парку їх ліквідували. Єдиний атракціон, який не буде запущений – це «Веселі гірки», через несправність одного з чотирьох двигунів. Зараз фахівці парку працюють над залученням коштів на ремонт.

Також, про стан атракціонної техніки доповіли і підприємці, які отримали дозвіл на розміщення дитячих літніх майданчиків по місту, зокрема у парку «Перемога», Павленківському та Сонячному парках.

Окрім цього, одне із основних питань засідання Ради безпечної життєдіяльності населення – стан готовності спортивних та дитячих дворових майданчиків до сезону 2019 року.

За словами начальниці дільниці № 1 комунального підприємства «ЖЕО №2» Любові Манько, на балансі КП перебувають 235 дитячих ігрових та 6 спортивних майданчиків. Ще з травня проводилася перевірка цих майданчиків. У ході неї було виявлено небезпечні елементи, які могли стати причиною травмування дітей. Усі вони були демонтовані працівниками ЖЕО.

За рішенням комісії, КП «ЖЕО №2» доручили вивчити питання щодо взяття безгоспних дитячих майданчиків на баланс з подальшим проведенням технічної інвентаризації та паспортизації цих об’єктів.

Про майданчики, які знаходяться на балансі управління освіти доповів начальник управління Юрій Матвієнко. За його інформацією, на території закладів освіти діє близько 150 спортивних майданчиків, серед яких 47 – волейбольних та баскетбольних, 17 – для учнів молодших класів, 30 футбольних полів, 30 майданчиків із нестандартним обладнанням, 20 звичайних, 10 відкритих зі штучним покриттям, 9 антивандальних майданчиків, які експлуатуються протягом навчального року. Нині усі вони знаходяться в належному стані.

У 52 закладах дошкільної освіти комунальної форми власності облаштовано 415 ігрових майданчиків, які відповідають вимогам санітарного регламенту. Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради постійно контролює питання підготовки та використання дитячих ігрових майданчиків.

Серед іншого, на засіданні Ради ухвалили рішення про погодження розміщення пересувної атракціонної техніки на території міста лише при наявності дозвільної документації, а також вжиття балансоутримувачам усіх вичерпних заходів з реалізації безпечної експлуатації дитячих та спортивних майданчиків в належному стані на підвідомчих територіях.

Окремо на засіданні прийняли рішення щодо створення робочої комісії для перевірки та аналізу водних атракціонів та усіх видів розваг, де використовують воду. До складу комісії увійдуть представники районних у м. Полтава рад, Інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста, Держпродспоживслужби та ін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПМР #засідання #комітет
Оголошення
live comments feed...