• Головна
  • У Полтаві триває демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд
11:00, 26 червня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві триває демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд

У Полтаві триває демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста продовжує наводити лад у питанні розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм. Так 25 червня було здійснено демонтаж чергових тимчасових споруд, які були розміщені без відповідних дозвільних документів.

Відповідно до Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м. Полтава, демонтаж встановлених тимчасових споруд та будь-яких конструкцій здійснюється у випадках самовільного розміщення тимчасової споруди, конструкції, недотримання вимог паспорту прив’язки при її встановленні та у разі закінчення строку дії та анулювання паспорту прив’язки, інших дозвільних документів.

Так, вчора, згідно з рішенням відповідної комісії, відбувся демонтаж двох кіосків по вулиці Баленка, 3 та вулиці Коваля, 3. Зокрема, для демонтування були залучені працівники ПЕЗО «Міськсвітло».

— Інспекторами з благоустрою був знайдений цей кіоск, він в занедбаному стані і тривалий час не працював, відповідних документів на нього не було. Неодноразово на нього приклеювали приписи, але ніхто в інспекцію не з’явився. Власник кіоску не встановлений. На комісії з розміщення тимчасових споруд було прийнято рішення про демонтаж. З іншим кіоском ситуація аналогічна, – говорить Руслан Редько, заступник начальника інспекції по контролю за благоустроєм.

Після демонтажу обидві споруди зберігатимуться на території КАТП-1628.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #демонтаж #ПМР #споруди
Оголошення
live comments feed...