• Головна
  • Фактори ранжування сайтів в Google
Новини компаній
17:35, 25 травня 2020 р.

Фактори ранжування сайтів в Google

Новини компаній

Пошукова система Google все більше вдосконалює принципи своєї роботи, тому фахівцям потрібно постійно звертати на це увагу. Веб-студія Zelios зможе виконати якісне просування сайтів у Тернополі https://zelios.te.ua/poslugi/marketing/seo-prosuvannya. Щоб переконатися в цьому, ми розглянемо головні фактори ранжування 2020 року.

Що є важливим?

Для початку потрібно подбати про якісний контент. Це буде найкращою інвестицією для замовника. Основним показником цього є релевантність та повнота відповіді запиту користувача. Головне, щоб обсяг інформаційної статті не перевищував більш ніж 500 слів і містив мультимедійні матеріали. Грамотне структурування також займає своє почесне місце.

Але красивий дизайн і якісний контент не мають своєї сили при наявності технічних помилок. Внутрішня оптимізація створена для того, щоб покращити роботу сторінок, перевірити наявність тегів Н1, Title і Description, обмежити доступ індексації. Тому спочатку необхідно подбати про формування якісного семантичного ядра. І на основі цього, створюються ТЗ та відбувається написання контенту.

На ранжування сайтів впливає також швидкість завантаження сторінок сайту. Враховуючи роботу швидкісного інтернету, користувач не має бажання чекати хвилину для того, щоб проаналізувати одну сторінку та її інформацію. Також варто пам’ятати про адаптацію сайту для мобільних телефонів. Досить не зручно переглядати інформацію, яка створена для великого розширення на маленьких екранах.

Якісні посилання є хорошим фактором ранжування запиту в пошукових системах. Чим більше релевантних посилань з’являється, тим вище місце він займає в пошуку. Однак кількість - це не якість. Одне релевантне посилання з авторитетного сайту може забезпечити набагато кращий ефект, в порівнянні з десятьма не якісними посиланнями.

Пошукові системи визначають поведінковий фактор як позитивний або негативний досвід. Його вплив визначають за допомогою таких ознак:

● час, який відвідувач провів на сайті;

● повернення аудиторії;

● кількість переглядів;

● показник відмов.

Враховується також активність аудиторії, яка реагує на Ваш контент. Щоб покращити поведінкові фактори на сайті, потрібно працювати над комфортністю на сторінці. Покращувати дизайн та навігацію, працювати над контентом та запобігати появі технічних помилок.

Безпека і конфіденційність є найбільш важливою в житті кожної людини. Власники сайту зацікавлені в тому, щоб їх особиста інформація не потрапила до хакерів. Тому спеціалісти розробили спеціальний протокол HTTPS. Його відмінність в тому, що дані передаються за допомогою спеціального з’єднання, яке є досить високо захищеним від перехоплення завдяки шифруванню.

Чи використовувати усі фактори?

Визначаючи положення сторінок сайту у видачі, система Google враховує цілий комплекс факторів. Тому варто подбати про те, щоб вони працювали злагоджено і без помилок. Якісні посилання не будуть корисними, якщо сторінки, на які вони ведуть, не містять корисного контенту.

Помилкове твердження?

Деякі фактори ранжування сторінок втратили свою роль завдяки появі більш досконалих програм. Але непрофесійні спеціалісти часто використовують їх. Як результат – не якісний результат і розчарування клієнта. Тому розглянемо такі помилкові рішення, щоб отримати бажану віддачу.

1. Наявність великих літер в Uniform Resource Locator сайту не впливає на його пошукове ранжування. Але спеціалісти не радять використовувати спеціальні символи в адресі сторінки.

2. Ключові слова в top-level domain не є важливим компонентом і не враховується системою.

3. Вік домену не важливий, оскільки, багато реєстраторів не надають точних даних про цей фактор.

4. Система Google звертає увагу тільки на надто низьку швидкість завантаження сайту, тому не варто перейматись про це.

5. Наявність граматичних помилок не впливає на ранжування, але велика їх кількість відштовхує користувачів.

6. Really Simple Syndication є зручним для користувачів, оскільки програма дозволяє швидко дізнаватися про оновлення на сайті. Але її наявність не є перевагою під час ранжування.

7. Великий об’єм Cascading Style Sheets на сайті не перешкоджає його ранжируванню під час пошуку.

Всі ці показники не є важливими у системі Google, але розробникам таки потрібно слідкувати за їх появою. Тому, щоб замовити сайт у Тернополі https://zelios.te.ua/ з якісним виконанням роботи, звертайтеся у веб-студію Zelios. Наші спеціалісти завжди слідкують за новинками в даній сфері і точно знають, як створити ідеальний сайт саме для Вас. Ми дуже уважні до побажань клієнтів і завжди готові запропонувати свої послуги. Щоб почати співпрацю зв’яжіться з нашим менеджером і уточніть зручний час для зустрічі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Zelios #розробка_сайтів #розробка інтернет_магазину #ранжування_сайту

Коментарі

Оголошення
live comments feed...