• Головна
  • У Полтаві ініціюють створення Молодіжного центру і Молодіжної ради
13:15, 24 червня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві ініціюють створення Молодіжного центру і Молодіжної ради

У Полтаві ініціюють створення Молодіжного центру і Молодіжної ради

На сайті Полтавської міської ради зареєстровані петиції щодо необхідності створення молодіжного центру як простору, де може збиратися молодь, вчитися та реалізовувати власні ініціативи, і створення Молодіжної ради як дорадчого органу.

“Важливо не організовувати розважальні заходи, а створювати умови для самореалізації та розвитку молоді, дати можливість молоді проявляти себе, брати відповідальність. Для цього потрібно як мінімум простір, де це можна робити, і організаційна підтримка. Це критично важливе для розвитку молоді та молодіжних ініціатив інфраструктурне рішення”, – зазначає автор петиції.

Також напередодні Дня молоді автор висловлює стурбованість відсутністю реального інструменту залучення молоді до формування порядку денного розвитку Полтави.

“А не враховуючи думку та потреби молоді, наше місто втрачає потенціал і мешканців. Тому пропоную створити Молодіжну раду як дорадчий орган Полтавської міської ради. Голова Молодіжної ради має бути включений у склад виконкому з правом голосу”.

Запропонована структура дорадчого органу: 1/3 складу – представники шкільної молоді; 1/3 складу – студентське самоврядування, 1/3 складу ради – громадські організації, які працюють з молоддю (професійні спілки, організації за сферами інтересів).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #молодь #петиція
Оголошення
live comments feed...