• Головна
  • Імплантація зубів та історія розвитку зубних імплантів
Новини компаній
15:12, 13 травня 2020 р.

Імплантація зубів та історія розвитку зубних імплантів

Новини компаній

Імплантат - це конструкція з титанового сплаву, яку встановлюють в кісткову тканину щелепи. Така процедура відбувається для того, щоб замінити корінь зуба. Імплантат не викликає реакцію відторгнення в організмі людини. Більше того, зубні протези на імплантатах виглядають досить природньо, якщо їх встановлює професіонал. Такі кваліфіковані спеціалісти працюють в нашій стоматології Діамант в Тернополі. Ви можете записатись на консультацію онлайн на сайті https://diamant.te.ua/.

Яка історія виникнення імплантату?

Перші імплантації зубів були досить болісні і виникли досить давно. Археологічні дослідження показують, що колись люди вставляли каміння або метали на місце зуба, який було втрачено. Так, звичайно, це не найкращий спосіб відновлення зуба. Впродовж 18-19 століть імпланти найчастіше виготовляли із золота. І тільки у 20 столітті відбувається великий стрибок в імплантології. Імпланти почали виготовляти з металевої сітки та керамічного матеріалу, що значно зменшило шкоду на організм людини. І тільки в кінці 30-х років 20 століття почали встановлювати гвинтові імпланти, які своєю формою нагадують корінь зуба. Їх вводять в щелепу людини для правильного кріплення. Завдяки великій кількості досліджень і розробок, тепер процедуру дентальної імплантацій зубів можна з назвати найбільш досконалою. І сучасна стоматологія не може існувати без імплантології. Оскільки, при втраті зуба відбуваються серйозні зміни в ротовій порожнині і це призводить до проблем зі здоров’ям людини.

Які переваги має імплантація зуба?

При встановлені зубного протеза сусідні зуби ніяк не пошкоджуються. Класичні коронки пошкоджуються, впливають на ясна і їх стабільно потрібно змінювати, а це впливає на фінансовий стан пацієнта. При імплантації тканина ясен залишається цілісною і «штучний» зуб витримує таке ж навантаження, як і природній. Також імплантування може змінити дефекти різної локалізації і зберігається естетичний вид посмішки.

Незважаючи на таку кількість позитиву, є і певні недоліки. Зубні імплантанти заборонені для встановлення при цукровому діабеті, попередньому інфаркті або інсульті, епілепсії і захворюваннях щитоподібної залози. Також лікар може відмовитись від процедури при наявності в пацієнта:

– Онкологічних захворювань.

– Вагітності.

– Порушеннях згортання крові.

– Гнійних утворень в ротовій порожнині.

Чого не знають пацієнти?

Кожен стоматолог може сказати, що пацієнти досить часто бояться проходити дану процедуру через певні власні переконання. І навіть після спростування страхів, пацієнт не погоджується на процедуру. Чому так відбувається? Часто люди чують інформацію від інших клієнтів, які невдало відвідали поганого спеціаліста. Також часто пацієнти просто не виконують порад лікаря і після ускладнень звинувачують в цьому клініку. Тому ми вирішили зараз обговорити ці питання.

1. Біль. Перша думка пацієнта – буде боляче? Звичайно, що дана процедура принесе дискомфорт. Але з впевненістю можна сказати, що це не боляче. Після процедури можуть виникнути легкі больові відчуття, але вони проходять дуже швидко.

2. Відторгнення організмом. А що, якщо імплантант не приживеться? Забудьте про це! Якщо немає протипоказів, то процедура пройде успішно. Склад імпланту є повністю безпечним і добре сприймається організмом в будь-якому віці. Після встановлення конструкції, кісткові клітини відновлюють втрачені тканини самостійно і при цьому організм сприймає імплант, як природній зуб.

3. Естетика. Для того, щоб встановити імплант на гвинт, потрібно, щоб пошкоджена тканина відновилася. Тоді і продовжують процедуру. Під час приживлення гвинта ставлять тимчасові конструкції, які виглядають як природній зуб. Тому ваша посмішка не постраждає і ваш вигляд буде як завжди ідеальним.

4. Час. Ніхто не зможе дати гарантію довговічності імплантату. Тому що є багато факторів, які впливають на його «термін зберігання». Загалом конструкція розрахована на 25-30 років при провальному догляді. Тому варто запам’ятати поради стоматолога і виконувати їх.

Якщо ви хочете здійснити імплантацію зубів в Тернополі https://diamant.te.ua/services/implantacziya-zubiv.html, ми радимо звернутися в стоматологію Діамант. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, які виконують тільки кваліфіковані фахівці. Як результат – ви отримуєте якісне і безпечне лікування Вашої проблеми. Записуйтесь на консультацію онлайн або зателефонуйте нам 068 109 77 77.

#імплант #зубні_імпланти #стоматологія
Оголошення
live comments feed...