• Головна
  • Олег Бєлоножко пояснив, чому фракція ВО « Батьківщина» була відсутня на сесії Полтавської міської ради
16:13, 18 червня 2020 р.
Надійне джерело

Олег Бєлоножко пояснив, чому фракція ВО « Батьківщина» була відсутня на сесії Полтавської міської ради

Олег Бєлоножко пояснив, чому фракція ВО « Батьківщина» була відсутня на сесії Полтавської міської ради

Нагадаємо, що минулої п’ятниці відбулося пленарне засідання сесії міської ради тридцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання. На порядок денний винесли майже сімдесят питань. З сорока двох депутатів на сесії були присутні двадцять три. Зокрема, були відсутні депутати фракції ВО «Батьківщина», що одразу викликало масу чуток.

Олег Бєлоножко пояснив, чому фракція ВО « Батьківщина» була відсутня на сесії Полтавської міської ради, фото-1

За поясненнями ми звернулися до голови фракції Олега Бєлоножка. Ситуацію він окреслив так:

« - 12 червня у Києві була скликана термінова нарада, на яку були запрошені члени фракції «Батьківщина» Полтавської міської ради. Наші колеги по коаліції заздалегідь були попереджені про нашу відсутність на пленарному засіданні сесії, що відбувалося в цей час. Зауважу: перед сесією всі депутати фракції ВО «Батьківщина» потужно працювали на засіданнях постійних комісій, брали активну участь у обговореннях. Ми чітко знали, що всі важливі питання були ретельно опрацьовані і голосів на підтримку життєво важливих проєктів вистачить. Зокрема, йдеться про 72 питання порядку денного сесії - « Звернення депутатів Полтавської міськради до прем’єр-міністра України та до Мінрозвитку громад та територій України щодо реформування будівельної галузі та системи архітектурно-будівельного контролю та нагляду». У зверненні депутати прохають, аби на період реформування ДАБІ місцеві ради могли контролювати забудовників. По цьому питанню доповідь на сесії робив «батьківщинівець», перший заступник міського голови Ігор Федій).

Тому всілякі чутки і плітки щодо можливих причин відсутності фракції на сесії є лише порожніми домислами і плітками, котрі поширюють відомі політичні лузери заради підняття особистого рейтингу. Вкотре наголошую: я не звертаю уваги на плітки, оперую винятково фактами. Якщо би «Батьківщина» вийшла з коаліції більшості міської ради або вчинила демарш, то на посаді першого заступника міського голови вже не був би представник ВО «Батьківщина». Тому усим недоброзичливцям раджу заспокоїтися: «Батьківщина» працювала і працюватиме у коаліції більшості на благо Полтави» - підсумував Олег Бєлоножко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Батьківщина #фракція #сесія
Оголошення
live comments feed...