• Головна
  • Вступна кампанія онлайн із ПУЕТ
16:30, 16 червня 2020 р.
Надійне джерело

Вступна кампанія онлайн із ПУЕТ

Вступна кампанія онлайн із ПУЕТ

2020 рік вніс зміни в роботу й життя всієї країни. Протягом останніх трьох місяців весь світ вчився працювати онлайн, проводити зустрічі за допомогою відеозв’язку та навчатися дистанційно. З настанням пандемії не винятком стала й Україна, яка навчалася жити в нових реаліях.

На відмінну від багатьох освітніх закладів Полтавський університет економіки і торгівлі не припиняв свою роботу, адже завдячуючи десятирічній роботі вдосконалення дистанційних технологій, продовжив її в режимі онлайн. Усі лекційні та практичні заняття, а також екзамени та заліки проходили на університетському освітньому порталі, що на платформі Moodle. Як свідчать дані літньої сесії, для переважної більшості студентів дистанційне навчання (понад 60 %) було зручним, доступним та оптимальним.

Зміни зазнали й цьогорічні умови прийому для абітурієнтів та проведення ЗНО. Початок літа в абітурієнтів традиційно асоціюється зі вступною кампанією. Проте умови карантину та світова пандемія внесли свої корективи в організацію цьогорічного прийому до вишів. Адже змінено не лише терміни проведення, а й формати подання документів. Сьогодні вступникам не потрібно приїздити – є можливість подати заяву, просто сидячи вдома перед комп’ютером.

Вступна кампанія 2020 вже в активній фазі, вже завершилася реєстрація на Єдиний вступний іспит та фахове випробування для магістрантів, що тривала до 5 червня. Попереду проходження основної сесії ЗНО, що стартує із 25 червня 2020 року. Вступники все ближче до моменту, коли з багатьох гідних ЗВО необхідно обрати один. З метою надання вичерпної інформації абітурієнтам ПУЕТ розкриває всі можливості.

Університет має потужну матеріально-технічну базу й може цілком забезпечити реалізацію всіх етапів вступної кампанії з чітким дотриманням рекомендацій МОН та МОЗ як в офлайн, так і онлайн-режимах! Уся комунікація з вступниками здійснюється через соціальні мережі та на офіційному сайті ПУЕТ!

Для повного та своєчасного інформування абітурієнтів започаткували проведення Дні відкритих дверей онлайн. З одного боку, не звичний формат, але на практиці дієвий, оскільки, не виходячи з дому, майбутній студент має змогу познайомитися з університетом та поставити запитання.

Перший онлайн-марафон ПУЕТ, відбувся 16 травня на офіційному ютуб-каналі університету. Зустріч розпочалася з вітального слова ректора Олексія Нестулі, який наголосив на перевагах навчання та розповів про насичене студентське життя, яке чекає на майбутніх студентів. Учасники в реальному часі ознайомилися з можливостями, які відкриваються для абітурієнтів після вступу, познайомилися з деканами, викладачами та відповідальним секретарем приймальної комісії.

Під час зустрічі були презентовані спеціальності та особливості вступу на них. Міжнародні можливості для студентів, а саме програми академічних обмінів та стажування за кордоном. На власні очі побачили бурхливе та насичене студентське життя й умови проживання в гуртожитках для іногородніх. Звернули увагу на можливість безкоштовного навчання та стипендіальних програм. Для отримання більш детальної інформації про кожну освітню програму заплановано проведення наступних відкритих дверей онлайн.

4 червня свої освітні програми та можливості презентував факультет товарознавства торгівлі та маркетингу, запис якого можна переглянути на офіційному ютуб-каналі університету. Розпочалася реєстрація на такі заходи:

11 червня факультет харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу у прямому ефірі розповідав про переваги своїх освітніх програм.

18 червня запрошуємо вас на день відкритих дверей Інституту економіки, управління та інформаційних технологій – «Вивчаймо іноземні мови в ПУЕТ!»

На вас чекатимуть ректор, проректори, декани та гаранти освітніх програм, студенти, які розкажуть про переваги навчання, можливості, що відкриває ПУЕТ, та дадуть вичерпні відповіді на всі ваші запитання в онлайн-

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #Полтава #ПУЕТ
Оголошення
10:54, 8 травня
live comments feed...