• Головна
  • На Полтавщині поки що не відновлять роботу закладів оздоровлення та відпочинку дітей
15:00, 16 червня 2020 р.
Надійне джерело

На Полтавщині поки що не відновлять роботу закладів оздоровлення та відпочинку дітей

На Полтавщині поки що не відновлять роботу закладів оздоровлення та відпочинку дітей

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив, що з огляду на епідеміологічну ситуацію із захворюванням на COVID-19 недоцільно дозволяти роботу закладів оздоровлення та відпочинку дітей.

«За останній тиждень в Україні погіршилася ситуація із захворюваністю на COVID-19. Зростає кількість захворювань і госпіталізації, ускладнень від хвороби. За минулу добу зафіксовано 666 випадків захворювання, зокрема й у 53 дітей, – повідомив Максим Степанов. – Цього року мали відпочити й оздоровитися 1,2 мільйона дітей, левова частина – пільгові категорії. Проте ситуація із захворюваністю достатньо напружена. Є ризики спалаху й інших інфекційних хвороб, зокрема кишкових інфекцій, під час перебування дітей у закладах відпочинку. У зв’язку із погіршенням стану захворюваності на COVID-19 вважаємо, що відкриття закладів оздоровлення та відпочинку дітей наразі передчасне. Не виключаємо, що це буде можливо з 1 липня. Додатково визначатимемося орієнтовно 22 червня залежно від епідеміологічної ситуації».

«75 відсотків дітей із тих, які мають оздоровитися цього року, належать до категорій, що потребують соціальної підтримки. Давайте думати про дітей. Міноцполітики вважає, що оздоровча кампанія має початися тільки тоді, коли покращиться епідеміологічна ситуація в країні», – зазначила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

Раніше ми писали " В Україні найближчим часом не відкриють дитячі табори відпочинку" – Шмигаль

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #діти #оздоровлення #коронавірус
Оголошення
live comments feed...