• Головна
  • Для чого брати автобетононасос в аренду?
Реклама
11:20, 10 червня 2020 р.

Для чого брати автобетононасос в аренду?

Реклама

Автобетононасос - це таке ж обладнання, як звичайний бетононасос, тільки в такому випадку воно виконано в більш мобільному варіанті. Такий насос прикріплюється на автомобільній шасі і обладнання за допомогою, якого можна буде проводити різні маніпуляції зі стрілою, управління якою здійснюється за допомогою спеціальної гідравлічної системи. Ця стріла включає в себе кілька десятків різних секцій, які кріпляться між собою за допомогою спеціальних шарнірів. Прямо зараз автобетононасос в оренду є на сайті https://betononasos.com.ua/ru/arenda-avtobetononasosov.

Вам буде потрібно всього годину часу для того щоб перевести таке обладнання в до того місця, де потрібно буде працювати. Необхідність в цьому може з'явитися в тих випадках, якщо вам буде потрібно відправитися на інший об'єкт. Найчастіше така техніка пересувається по дорогах не з дуже великою швидкістю.

У такій техніці може використовуватися абсолютно різний тип приводу: гідравлічні та кривошипно-шатунні. Найбільш високою продуктивністю володіють гідравлічні автобетононасоси. Якщо у вас досить великий будівельний об'єкт, то в такому випадку краще всього буде скористатися технікою такого типу, яка дозволить дуже швидко вирішити всі ваші завдання.

Оренда автобетононасоси

Сьогодні оренда автобетононасоса використовується при будівництві будь-якого серйозного об'єкта з монолітним спорудженням. Завдяки ряду переваг, автобетононасоси стали вкрай затребуваними, не дивлячись на те, що ціна на автобетононасос досить висока, при його вузької спрямованості дії. Лише деякі будівельні фірми здатні дозволити собі купити автобетононасос. В основному, автобетононасоси використовують великі компанії, що спеціалізуються на будівництві монолітних споруд з нуля. Тому все більше набирає популярність оренда автобетононасосов.

Навіщо потрібні послуги бетононасоса? Бетононасос є нагальною потребою при масштабному ремонті доріг й каналізаційних систем, зведенні висотних будівель, торгових комплексів, розважальних центрів, автомобільних стоянок, мостів та гідротехнічних споруд. Найчастіше бетононасос використовують для реалізації наступних завдань: заливка фундаменту, опалубки, створення монолітних несучих стін, перекриттів, балок, будівництво тунелів укладання бетонної суміші в великі масиви, блоки різноманітних форм та розмірів.

Особливу користь приносять автобетононасоси, забезпечені міксером. Вони дозволяють постачати бетон на далекі відстані, при цьому зберігати всі значущі експлуатаційні властивості! Такі машини до того ж дозволяють істотно підвищити рентабельність будівельних робіт - адже при їх використанні немає потрібні в оренді двох окремих машин (бетононасоса та міксера). Втім, складність конструкції робить їх використання раціональним тільки в районах з дуже щільною забудовою та високими вимогами до мобільності спецтехніки!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...