• Головна
  • Поліція охорони отримала нові автівки
10:32, 15 червня 2020 р.
Надійне джерело

Поліція охорони отримала нові автівки

Поліція охорони отримала нові автівки

Днями управління поліції охорони Полтавської області отримало нові службові автомобілі. П’ять автівок, які закупили за кошти Управління поліції охорони Полтавської області, розподілили між Полтавським, Кременчуцьким, Миргородським та Лубенським підрозділами поліції. 

– Нові автомобілі, – сказав начальник Управління поліції охорони Сергій Запорожець, – придбані за кошти поліції охорони та будуть використовуватись в нарядах груп реагування для охорони об’єктів і забезпечення публічної безпеки на маршрутах патрулювання і при здійсненні охорони об’єктів паливно-енергетичного комплексу. Для забезпечення належної охорони об’єктів необхідна сучасна та надійна техніка, тому ми будемо прагнути кожні п’ять років поновлювати наш автопарк.

Заступник начальника Департаменту Олександр Берило відзначив:

- Ми впевнено можемо говорити про те, що поліція охорони розвивається. Збільшується кількість об’єктів, які ми охороняємо, зокрема мова йде й про стратегічні об’єкти. Полтавщина – одна із головних, бо корисні копалини, які видобувають на території області, потребують захисту.

В заході взяли участь заступник начальника Департаменту поліції охорони Олександр Берило та голова Асоціації ветеранів Державної служби охорони області Віктор Міщенко. В церемонії вручення також взяли участь представники фірм, що сприяли придбанню автомобілів.  Віктору Міщенку була вручена Відомча заохочувальна відзнака МВС України нагрудний знак «За безпеку народу».   Після вручення ключів наряди поліції охорони виїхали в розташування своїх підрозділів. 

Читайте також: Як убезпечити житло під час відпустки? Корисна інформація

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #автівки #охорона
Оголошення
live comments feed...