• Головна
  • Кабмін дозволив іноземцям в’їжджати в Україну
17:00, 13 червня 2020 р.
Надійне джерело

Кабмін дозволив іноземцям в’їжджати в Україну

Кабмін дозволив іноземцям в’їжджати в Україну

12 червня Кабінет міністрів України скасував заборону на вїзд іноземців в Україну. А також послабив правила обсервації для людей, що приїздять з-за кордону. Про це повідомили у пресслужбі Кабміну та Державнй прикордонній службі.

Відтепер іноземні громадяни та особи без громадянства зможуть перетинати державний кордон за умови наявності законних підстав для вїзду та дотримання санітарно-епідеміологічних норм.

Прийняти урядом нова Постанова №480 передбачає, що іноземці та особи без громадянства (крім тих, які постійно проживають на території України або яких визнано біженцями, або які потребують додаткового захисту) не можуть перетинати державний кордон без наявного полісу страхування витрат, пов’язаних з лікуванням COVID-19, обсервацією. А ті громадяни, що прибувають із країн зі значним поширенням COVID-19, мають пройти обов’язкову обсервацію.

При цьому особи, які приїздять із тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, а також із Автономної Республіки Крим та Севастополя можуть не проходити обсервацію, але мають пройти медичний огляд.

Раніше ми розповідали, як і коли відкриватимуть кордони інші країни світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #кордон #в'їзд #іноземці #Кабмін #скасування
Оголошення
live comments feed...