• Головна
  • Із засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів
17:40, 10 червня 2020 р.
Надійне джерело

Із засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів

Із засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів

10 червня, під головуванням Андрія Соколова, відбулося засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів.

На порядок денний було винесено 49 проєктів рішень міської ради, зокрема ряд питань стосувалися затвердження умов продажу та висновку про вартість комунального майна, оренди комунального майна.

Також депутати розглянули питання про внесення змін до Програми фінансування за рахунок коштів міського бюджету заходів демонтажу тимчасових споруд, проведення інших видів робіт, пов’язаних з демонтажем на 2018–2020 р; до міської цільової програми «Організації підтримки та реалізації стратегічних ініціатив і підготовки проектів розвитку міста Полтави на 2016 - 2021 роки» зі змінами; до Програми технічного забезпечення проведення сесійних засідань Полтавської міської ради на період 2019-2020 роки; до Програми розвитку та підтримки комунальних підприємств галузі охорони здоров’я м. Полтава на 2020 рік; до Програми управління об’єктами нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Полтави на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням тринадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 року (зі змінами). внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави на 2020 рік; до Програми охорони довкілля в місті Полтава на 2017-2021 роки (зі змінами); до Програми розвитку міського електротранспорту м. Полтава на 2018-2020 роки; до «Програми економічного і соціального розвитку м.Полтава на 2020 рік».

Також депутати розглянули внесення змін до показників міського бюджету на 2020 рік; внесення змін та доповнень до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2020 рік, а також низку питань про затвердження рішень міськради та статутів комунальних підприємств.

Окрім того, розглянули і проєкти, що стосуються звільнення орендарів від орендної плати за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Полтави на період дії протиепідемічних обмежувальних заходів; питання реалізації права учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Ліки Полтавщини»; питання відшкодування вартості об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Полтава та інші.

Нагадаємо, що засідання тридцятої сесії Полтавської міської ради відбудеться 12 червня о 10:00 в залі засідань міськради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #рада #комісія
Оголошення
live comments feed...