• Головна
  • Правильно вибираємо принтер щоб заощадити на ремонті
Реклама
17:05, 5 червня 2020 р.

Правильно вибираємо принтер щоб заощадити на ремонті

Реклама
Правильно вибираємо принтер щоб заощадити на ремонті, фото-1

Принтери вже деякий час є стандартним обладнанням в більшості будинків і практично у всіх офісах. Однак в останні роки все більшої популярності набувають багатофункціональні пристрої, які пропонують набагато більш широкий спектр доступних функцій. Для ремонт і обслуговування слід звертатися на сайт https://r-zapravka.com.ua/ремонт-оргтехники/ремонт-принтеров-и-мфу / де ви зможете отримати кваліфіковану допомогу.

Особливості використання МФУ

 Вони можуть не тільки друкувати, але й копіювати і сканувати, і багато моделей додатково оснащені факсимільним модулем, що особливо важливо для офісної роботи. При виборі МФУ замість звичайного принтера у нас є можливість скористатися набагато більшою кількістю опцій.

  • Ці пристрої за габаритами близькі до традиційних принтерів, тому їх розміри не є проблемою для користувачів.
  • Багатофункціональні пристрої зазвичай діляться на дві групи: лазерні і струменеві пристрої. Цей поділ аналогічно класифікації традиційних принтерів, оскільки воно є відображенням технології друку, використовуваної в даній моделі.
  • Для випадкового друку краще вибрати лазерний друкуючий пристрій, так як ми уникнемо проблем із засиханням чорнила. Недоліком лазерного обладнання, однак, є висока ціна тонерів (в порівнянні з чорнилом для струменевих принтерів).

Перед прийняттям рішення про покупку багатофункціонального пристрою необхідно задуматися над питаннями, що стосуються, зокрема: суми, яку ми готові витратити на покупку, технології друку, бажаних функцій, передбаченої кількості щомісячних роздруківок, а також основних технічних параметрів (наприклад, якість і швидкість друку, сканування, копіювання відразу).

Як вибрати МФУ

Перш ніж вибрати конкретну модель, вкрай важливо також ознайомитися з цінами на витратні матеріали. Зазвичай ми стикаємося з ситуацією, коли дешеві пристрої мають дорогі витратні матеріали (навіть якщо замість оригіналів ми виберемо заміну). Таким чином, ви можете виявити, що економія, досягнута при покупці пристрою, буде поглинена під час його експлуатації.

Багатофункціональні пристрої марки Canon, HP недорогі, проте витрати на покупку як тонерів, так і чорнила високі; це типовий приклад дешевих пристроїв з дорогими витратними матеріалами. Технічне обслуговування та ремонт принтерів, вимагає постійної співпраці з майстернями. В цьому випадку можна буде гарантувати тривалий термін служби обладнання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...