• Головна
  • У Полтаві розробили електронний календар подій
17:30, 10 червня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві розробили електронний календар подій

У Полтаві розробили електронний календар подій

У Полтаві розробили та презентували міський електронний календар подій. Про це написали на Facebook-сторінці міського управління культури.

“Про необхідність його створення говорилося неодноразово, коли велася робота над сферою розвитку «Туризм та культура» в рамках Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030». Постійно приходили до того, що в міста немає єдиної платформи, яка об’єднувала б анонси всіх культурно-мистецьких подій, масових заходів, фестивалів міста, вчасно давала інформацію про можливості якісного проведення дозвілля. Бо в Полтаві, наче, й багато чого відбувається, вирує культурне життя, але широке коло полтавців дізнається про заходи вже як про постфактум з соц мереж друзів, жалкуючи, що не знали вчасно і не долучилися”, – йдеться у повідомленні.

Календар має 12 категорій, в яких організатори самостійно безкоштовно мають можливість розмістити анонс, і після перевірки адміністратором сайту його буде опубліковано. На сайті опубліковано правила розміщення анонсів подій, де ми намагалися максимально передбачити усі нюанси, аби календар став ефективним майданчиком для якісної інформації.

Міський електронний календар подій доступний за посиланням

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #події #календар
Оголошення
live comments feed...