• Головна
  • Службу оперативного реагування підпорядкують виконкому
16:00, 10 червня 2020 р.
Надійне джерело

Службу оперативного реагування підпорядкують виконкому

Службу оперативного реагування підпорядкують виконкому

Служба оперативного реагування 1580 існує вже кілька років. Від початку існування вона підпорядковувалася управлінню ЖКГ. Втім, нині у службі відбувається реформування і скоро підпорядкування служби зміниться. Чому – пояснив заступник міського голови Олексій Чепурко:

« - На наступну сесію ми винесемо питання щодо того, аби вивести службу Оперативного реагування з – під порядкування управління ЖКХ і підпорядкувати її виконкому. Так буде простіше обробляти інформацію, яка є. Ми хочемо, що б 1580 наглядало, використовуючи , зокрема, смарт сіті і карту проблем міста аби координувати роботу усих комунальних підприємств, і водночас не бути у підпорядкуванні ЖКГ. Бо виникає якась неоднозначна ситуація. 1580 зараз підпорядковане управлінню ЖКГ і надає доручення управлінню ЖГК. Це певний дисонанс. І ми це відрегулюємо Що стосується затрат і витрат. На сьогоднішній день по смарт сіті не було залучено жодної копійки бюджетних коштів, тим не менше було залучено 300 тис гривень з обласного бюджету. За них ми придбали монітори, меблі, оргтехніку. Всі ці речі на службу оперативного реагування потрібні, і смарт сіті – одна з необхідних новацій».

Прозвучало питання до Олексія Чепурка щодо впровадження електронного квитка. На це він відпжовів так:

« - Електронний квиток – чудова ініціатива. На жаль, він став заручником політичної ситуації у Полтавській міській раді і виборчої кампанії, я ка стартує за півтора місяці. Для подальшого просування цього питання повинні бути рішення і виконкому і сесії для запровадження диференційованого тарифу. Ми всі повинні прийняти рішення про підвищення тарифу. Ми розуміємо – напередодні виборів жодна політсила на це не піде. Тому на сьогоднішній день рішення зависло у повітрі винятково через політичну складову. На сьогодні собівартість послуги, яку надає наше комунальне підприємство « Полтава електротранс» з перевезення пасажирів у міському електротранспорті складає 4 гривні 35 копійок. Ми беремо за проїзд три гривні. Тобто ми повинні розуміти, що депутати ПМР дотують кожну людину, яка проїздить у електротранспорті на 1гривню 35 копійок. До кінця року з міського бюджету для безперебійного існування «Полтава електротранс» потребує 13 млн гривень».

Читайте також: Як у Полтаві проходитиме ЗНО?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#комісія #ПМР #питання
Оголошення
live comments feed...