![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
11:30, 10 червня 2020 р.
Надійне джерело
Протягом доби на Полтавщині потонули троє людей
![Протягом доби на Полтавщині потонули троє людей Протягом доби на Полтавщині потонули троє людей](/dist-assets/images/cap.jpg)
Упродовж минулої доби на Полтавщині потонули троє чоловіків.Про це повідомили у Департаменті з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської ОДА.
Так, учора фахівці КУ «Рятувально-водолазна служба» Полтавської обласної ради у селі Горбанівка Полтавського району з місцевого ставка вилучили тіло громадянина 1988 року народження. Для встановлення причини смерті тіло направили до відділення обласного бюро СМЕ 1-ї міської лікарні Полтави.
Місцеві мешканці села Макухівка Полтавського району з Ворскли вилучили тіло громадянина 1955 року народження, яке для встановлення причини смерті направлено до відділення обласного бюро СМЕ 1-ї міської лікарні Полтави.
Учора місцевими мешканцями у селі Гінці Лубенського району з річки Удай вилучено тіло громадянина 1951 року народження, яке для встановлення причини смерті направлено до Лубенського міжрайонного відділення обласного бюро СМЕ.
Раніше ми писали На Полтавщині 68-річний чоловік потонув у річці Говтва
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...