• Головна
  • Як Полтава виходить з карантину? (ФОТОРЕПОРТАЖ)
11:00, 7 червня 2020 р.
Надійне джерело

Як Полтава виходить з карантину? (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Як Полтава виходить з карантину? (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Психологи кажуть – початок карантину був стресом для всіх, але не меншим потрясінням тепер буде повернення до звичного життя. Поки в уряді поетапно дозволяють поступове відновлення соціального життя, полтавці думають, як відновити особисте. Психологи кажуть: вихід з карантину, як і його введення – однозначно стресовий для всіх. Цьому не можна запобігти зовсім, але цілком можливо мінімізувати стрес. І головне тут – входити в новий ритм життя поступово.

Якщо ж відчуваєте напругу, дайте мозку трохи відволіктися. Наприклад, вмийтеся холодною водою. Такий самий ефект має і кілька хвилин зарядки: 10 присідань або віджимань дозволять відволіктися і не фіксувати увагу на негативі. Психологи пояснюють: карантин змінив наше суспільство. І навіть після його скасування залишаться придбані і вже закріплені звички.

Не менш дієвий спосіб повернутися до звичного докарантинного життя – це поступове відновлення соціальної активності. Після послаблення карантину на вулиці Полтави не могло не повернутися життя. Ми пройшлися центром міста та подивилися наскільки полтавці готові до відновлення звичного життя.

Помітно, що люди із задоволенням знову сидять у кафе та граються з дітьми на дитячих майданчиках . У парках багато відпочиваючих батьків, які гуляють з дітьми без масок. На літніх терасах людей не багато, але достатньо, аби сказати – Полтава поступово пробуджується від карантинної сплячки.

Як Полтава виходить з карантину? (ФОТОРЕПОРТАЖ) , фото-1
Як Полтава виходить з карантину? (ФОТОРЕПОРТАЖ) , фото-17

Раніше ми писали Як у Полтаві працюють торгові центри? (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #фоторепортаж
Оголошення
live comments feed...