• Головна
  • Профспілка допомогла майже 1000 студентів отримати субсидії та подбала про тих, хто опинився у скруті під час карантину
19:00, 5 червня 2020 р.
Надійне джерело

Профспілка допомогла майже 1000 студентів отримати субсидії та подбала про тих, хто опинився у скруті під час карантину

Профспілка допомогла майже 1000 студентів отримати субсидії та подбала про тих, хто опинився у скруті під час карантину

Голова первинної профспілкової організації студентів і аспірантів Національного університету імені Юрія Кондратюка Олександр Дроботя підбив проміжні підсумки роботи організації у цьому навчальному році.

«Соціальний захист осіб, що навчаються в університеті, є одним із пріоритетів роботи профспілкового комітету студентів та аспірантів. У 2019-2020 навчальному році активно велась робота по захисту прав осіб, що навчаються в університеті, зокрема щодо стипендіального забезпечення, заохочень за успіхи, покращення умов проживання у гуртожитках, безкоштовних юридичних консультацій та соціальної підтримки усіх категорій студентської молоді. Організація надає матеріальну допомогу членам профспілки, які потрапили у скрутне становище. Особливу увагу цьому питанню ми приділяли під час загальнонаціонального карантину», – говорить Олександр Дроботя.

Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – самостійна, неприбуткова організація, яка об’єднує студентів на добровільних засадах, з метою представництва, здійснення та захисту навчальних, соціально-економічних прав та інтересів своїх членів. Керується профспілковим комітетом, до складу якого входять представники з усіх навчально-наукових інститутів та факультетів університету – голови профбюро. Організація входить до складу Профспілки працівників освіти і науки України та Асоціації правозахисних організаторів студентів України.

З початку навчального року профспілковий комітет допомагає мешканцям гуртожитків отримувати субсидії, адже це поліпшує соціально-побутову ситуацію: студенти отримали суттєву економію на вартості проживання при збереженні комфортних умов.

«При дієвій підтримці адміністрації університету, тісній співпраці профкому студентів та адміністрації студмістечка, у 2019-2020 навчальному році субсидію отримали близько 1000 мешканців гуртожитків», – зазначив очільник первинної профспілкової організації.

Профспілковий комітет підтримує ініціативи студентського самоврядування, організовує та проводить масштабні заходи, заохочує різні студентські активності як в університеті, так і в громадському житті міста, а також дбає про дозвілля студентів.

«Профком тісно співпрацює зі студентським самоврядуванням, сприяє організації спортивно-масових заходів та популяризації спорту, організовує змістовне дозвілля. Зокрема, ми організовували поїздки на футбольні матчі і дарували квитки, заохочували активних студентів за досягнення тощо. Багато заходів вже стали традиційними: щомісяця, четвертий рік поспіль організовується інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» та Кіносереда, для якої студенти голосуванням в Instagram самостійно обирають фільм для перегляду», – говорить Олександр Дроботя.

До Нового року профком влаштовував свята для дітей науково-педагогічних працівників, аспірантів і співробітників з подарунками, святкування професійних свят в університеті.

Також члени первинної профспілкової організації активно реалізують програму «Кар’єрний ліфт» – формування кадрового резерву наукової та управлінської ланки університету. Студенти та випускники мають можливості працевлаштуватися в університеті і отримати гарантований соцпакет.

Члени Вченої ради університету заслухали та затвердили звіт керівника студентського профспілкового комітету Національного університету імені Юрія Кондратюка.

«Успішна та результативна діяльність профспілкового комітету є важливим показником соціальної захищеності студентського колективу Національного університету імені Юрія Кондратюка. Дякую її членам та представникам студентського самоврядуванням за ініціативність в організації та проведенні різноманітних заходів, сумлінність в роботі. Далеко не кожен університет має таку дієву студентську профспілку. На це варто звертати увагу абітурієнтам при виборі університету і студентам інших закладів вищої освіти», – прокоментував ректор, професор Володимир Онищенко.

Медіацентр Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Політехніка #профспілка
Оголошення
live comments feed...