• Головна
  • У Полтаві створення Горбанівського парку обговорять із сусідами зі Щербанів
15:00, 5 червня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві створення Горбанівського парку обговорять із сусідами зі Щербанів

У Полтаві створення Горбанівського парку обговорять із сусідами зі Щербанів

5 червня у Полтавській міській раді відбувається засідання архітектурної комісії. Під час розгляду одного із питань начальник управління архітектури та містобудування Микола Шевельов пропонує членам комісії розглянути включення чотирьох нових зелених зон до переліку зелених зон та насаджень міста. При цьому депутат Вадим Ямщиков поцікавився, чому до переліку не потрапила зелена зона у Горбанівці, хоча там люди вже третій рік власними силами висаджують дерева і не прохають жодної копійки.

-Якщо ви скажете, що ця зона у Горбанівці знаходиться не у межах міста – я погоджусь. Але ми усі живемо на одній планеті та дихаємо одним повітрям! – емоційно звернувся і до Миколи Шевельова, і до колег Вадим Ямщиков.

При цьому голова комісії Дмитро Сенчакович нагадав колезі, що зелена зона у Горбанівці знаходиться на території Щербанівської ОТГ. А фінансувати її доведеться із міського бюджету.

-Щербанівська ОТГ має свій бюджет, але пільговиків оплачує місто, садочки та школи – також. Зараз вони пропонують створити рекреаційну зону, на яку знову ж таки потрібно буде витрачати кошти із міського бюджету. Маю пропозицію, щоб перед включенням підписати меморандум щодо спільного фінансування утримання майбутньої рекреаційної зони, - запропонував Сенчакович.

Заступник голови міської ради із питань ЖКГ Олексій Чепурко запропонував зібрати робочу групу за участю представників Щербанівської ОТГ, «Декоративних культур» та депутатів міської ради. Провести зустрічі на місці та визначатися – що потрібно буде для створення нової зеленої зони.

 Раніше проект рішення про створення парку оприлюднили на сайті Полтавської міської ради. Проте на розгляд чергової сесії він, очевидно, не потрапить.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #парк #місто #люди #зони
Оголошення
live comments feed...