• Головна
  • Чи продовжать дистанційне навчання з 1 вересня ?
16:00, 5 червня 2020 р.
Надійне джерело

Чи продовжать дистанційне навчання з 1 вересня ?

Чи продовжать дистанційне навчання з 1 вересня ?

Вчителі та батьки хвилюються, про те яким буде навчання з нового навчального року. Чи може бути з першого вересня навчання дистанційним, Любомира Мандзій розповіла в ефірі на каналі «hromadske.ua».

«Давайте не забігати наперед, ми не знаємо, як буде розвиватися ситуація. Ми маємо бути готові до різних варіантів розвитку подій. Але ми точно будемо більш готові, ніж бути 12 березня.

Я ніколи не казала, що з 1 вересня в нас буде виключно дистанційне навчання. Я підкреслювала, що ті навички та інструменти, які вчителі опанували в період карантину точно їм знадобляться, вони знадобляться нам всім, із першого вересня теж. Ми зможемо використовувати їх по різному.

Згадайте, у нас були періоди карантину, але вони були значно меншими. Грип, наприклад, майже щозими у міських школах могли оголосити карантин. Ці періоди учні переважно опановували матеріал самостійно. Тепер ми вже розуміємо, що можна організовувати освітній процес за допомогою дистанційних технологій, і будемо готові до таких варіантів», — повідомила в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

Також очільниця Міністерства повідомила, що не прощаються з проєктом «Національної освітньої платформи», яку збиралися запустити ще з 2017 року:

«Там відбувається слідство. Але ми маємо дозвіл поліції. Чекаємо на висновок Міністерства цифрової трансформації про можливо можливість використання цього обладнання».

 Читайте також: Без людних весіль та банкетів - як працюватимуть заклади харчування?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #дистанційне навчання #освіта
Оголошення
live comments feed...