• Головна
  • Полтавська ОТГ: із засідання з представниками громад
17:15, 3 червня 2020 р.
Надійне джерело

Полтавська ОТГ: із засідання з представниками громад

Полтавська ОТГ: із засідання з представниками громад

У рамках реформи децентралізації восени до Полтави приєднаються 10 сільських рад. Тож, сьогодні, 3 червня, у Полтавській міській раді відбулося засідання керівництва Полтавської міської ради та представників громад. Разом вони обговорили подальші плани співпраці. Аби напрацювати алгоритм дій щодо об’єднання, створили робочу групу, до складу якої увійшли заступники міського голови, начальники профільних управлінь і керівники сільських рад.

- Зараз нам потрібно напрацювати чіткий план, як ми будемо жити після проведення виборів, як ми співпрацюватимемо. Нині я особисто об’їжджаю кожну сільську раду, знайомлюся з проблематикою, яка є зараз у селах, обговорюємо можливості, які з’являться у них після об’єднання і відповідно формуємо план дій. Сьогодні ми прийняли принципове рішення про створення робочої групи, до складу якої увійдуть заступники міського голови, начальники профільних управлінь і керівники сільських рад. У такому складі й працюватимемо. Головне завдання цього об’єднання – аби люди після завершення процесу не залишилися сам на сам зі своїми проблемами. Тому їх уже зараз треба почати вирішувати або хоча б мати механізм їх вирішення, - розповів секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

Він наголосив, що перевагою об’єднання для прилеглих сіл, перш за все, стане можливість розвитку територіальних громад:

- Це дасть можливість людям працювати, будувати житло, наповнювати школи. У селі буде розвиватися мале підприємництво, створюватимуться робочі місця. Зараз головне - знайти механізми, переваги, які ми зможемо використовувати для кожного села у рамках реформи, - сказав Олександр Шамота.

Начальник бюджетно-фінансового управління міськвиконкому Тетяна Чумак проінформувала присутніх щодо бюджетування на наступний рік. А Олександр Шамота ознайомив представників ОТГ з обов’язками кожного із заступників для налагодження подальшої співпраці.

У підсумку, перший заступник голови Полтавської міської ради Ігор Федій зазначив, що нині міськрада та представники ОТГ працюють на випередження, аби у подальшому працювати було легше:

- Ми розуміємо, що зараз ідемо на випередження. Адже, окрім постанов Кабміну і Закону про добровільне об’єднання, не існує жодного нормативного-правового документу. Та найближчим часом ці питання постануть перед усією країною, і я думаю, що у турборежимі усю нормативну базу приймуть, а ми уже будемо до цього готові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #засідання #рада #ОТГ

Коментарі

Оголошення
live comments feed...