• Головна
  • На Полтавщині планують створення екстреної медичної допомоги за телефонним номером 112
11:00, 2 червня 2020 р.
Надійне джерело

На Полтавщині планують створення екстреної медичної допомоги за телефонним номером 112

На Полтавщині планують створення екстреної медичної допомоги за телефонним  номером 112

1 червня на базі головного управління ДСНС України у Полтавській області відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

Депутати заслухали інформацію начальника Головного управління ДСНС України в Полтавській області Володимира Салогуба стосовно необхідності створення та функціонування на території Полтавської області системи екстреної допомоги населенню у разі загрози виникнення або виникнення екстрених ситуацій за єдиним телефонним номером 112. За його словами, впровадження в інформаційному просторі єдиного канал виклику 112 сприятиме оперативному реагуванню служби на надзвичайні ситуації в області та їх ліквідацію.

Комісія проаналізувала внесений головою облдержадміністрації проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін та доповнень до регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2017 – 2020 роки», яким, зокрема, передбачено виготовлення проєктно-кошторисної документації для будівництва та забезпечення функціонування обласної системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112. Наразі рекомендовано даний проєкт рішення доопрацювати в частині фінансового забезпечення заходу та внести його повторно на розгляд комісії. Про це інформують з обласної ради. 

Читайте також: Дослідники прогнозують, коли піде на спад пандемія коронавірус

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікарі #екстрена #допомога
Оголошення
live comments feed...