• Головна
  • Чорнобильську зону знову відкрили для туристів: кого не пускатимуть?
17:00, 29 травня 2020 р.
Надійне джерело

Чорнобильську зону знову відкрили для туристів: кого не пускатимуть?

 Чорнобильську зону знову відкрили для туристів: кого не пускатимуть?

Після пом’якшення умов карантину в Україні відновлюють екскурсії до Чорнобильської зони. На час адаптивного карантину діятиме один маршрут, розрахований на один день - село Залісся, міста Чорнобиль та Прип’ять, об’єкт «Чорнобиль-2», село Копачі й оглядовий майданчик ЧАЕС. Крім того, є обмеження щодо кількості людей у групі, а саме не більше 10 осіб. Про це повідомили у Державному агентстві України з управління зоною відчуження.

Для відвідувачів розробили рекомендації, які варто враховувати під час відвідування зони відчуження. Обовязковим буде температурний скринінг під час посадки у автобус, наявність у пасажирів масок або респіраторів, рукавичок та антисептиків, а також дотримання соціальної дистанції.

Не пропустять до зони відчуження осіб, які матимуть температуру понад 37,2 або симптоми респіраторних захворювань. Якщо під час скринінгу на КПП зафіксують підвищену температуру у когось із пасажирів – не допустять до зони відчуження усю групу. Знімуть всі обмеження після завершення карантину.

Нагадаємо, раніше ми зробили репортаж із закинутого табору під Полтавою, який нагадує зону відчуження.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#Чорнобиль #екскурсія #зона відчуження #обмеження #відкриття #КПП
Оголошення
live comments feed...