• Головна
  • «Україна без сиріт» презентує фільм про важку долю дітей «А що таке любов?»
18:00, 29 травня 2020 р.
Надійне джерело

«Україна без сиріт» презентує фільм про важку долю дітей «А що таке любов?»

«Україна без сиріт» презентує фільм про важку долю дітей «А що таке любов?»

1 червня, у День захисту дітей, українці зможуть на власні очі побачити та переконатися, що інтернати, які здавна вважалися єдиним місцем для порятунку і захисту вразливих дітей, насправді калічать дитячу психіку та руйнують їхні долі, часто навіть забираючи життя своїх вихованців.

Фільм «А що таке любов?» важкий, тому його відмовилися показати усі центральні телеканали. У ньому немає жодної вигадки чи постановки. Все це реальні життєві історії, які спонукають глядача зупинитись і спробувати пошукати відповідь на питання - а що таке любов?!!

«Українська інтернатна система роками консервує дітей в закладах, відбираючи в них право на сім’ю, – зазначає Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба. – Хтось каже, що інтернат – це порятунок для тих, хто залишився без батьків. Нагадаю, що 95% дітей в інтернатах мають батьків. Але системі простіше замість підтримки сімей, яка опинилися в складних життєвих обставинах, фінансувати стіни і персонал закладів. Ми всі розуміємо, що така любов – «колективна», обмежена в часі і завершується виконанням своїх професійних обов’язків. І працівники повертаються до своїх сімей, а діти залишаються сам на сам. Не може колективна опіка замінити дитині сім’ю».

Фільм був відзнятий зусиллями Центру документального кіно Леоніда Канфера за сприяння Альянсу «Україна без сиріт» та БФ «Мій Дім».

Прем’єра фільму «А що таке любов?» відбудеться в День захисту дітей, 1 червня о 17 годині, на ютуб каналі KANFER - https://cutt.ly/syTANKD

Альянс «України без сиріт»

Раніше ми писали VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків “Чілдрен Кінофест 2020” пройде онлайн

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#діти #сироти #фільм
Оголошення
live comments feed...