• Головна
  • Чемпіонат Полтави із футболу: список учасників та календар матчів
14:00, 29 травня 2020 р.
Надійне джерело

Чемпіонат Полтави із футболу: список учасників та календар матчів

Чемпіонат Полтави із футболу: список учасників та календар матчів

У Полтаві 2 червня має стартувати чемпіонат міста із футболу. До участі заявились дванадцять команд: ФК «Полтава», «Чемпіон», «Нафтогаз», «КСК», ДЮФШ-2004, «Зоря-Ворскла», «Алмаз», «Атака-Автотранс», «Подол», «Інваспорт», «Підприємці Полтавщини», «Динамо». Команди розіграють чемпіонат у два кола, а триватиме він із червня по жовтень. Календар турніру оприлюднила «Полтавщина-спорт».

Перше коло

1 тур

2 червня (вівторок)

· «Чемпіон» — ФК «Полтава-2004» (17:00)

· «Нафтогаз» — «КСК» (19:00)

3 червня (середа)

· «Зоря-Ворскла» — ДЮФШ-2004″ (17:00)

· «Атака-Автотранс» — «Алмаз» (19:00)

4 червня (четвер)

· «Подол» — «Інваспорт» (17:30)

· «Підприємці Полтавщини» — «Динамо» (19:00)

2 тур

9 червня (вівторок)

· ФК «Полтава-2004» — «Динамо» (17:00)

· «Інваспорт» — «Підприємці Полтавщини» (19:00)

10 червня (середа)

· «Алмаз» — «Подол» (17:00)

· «ДЮФШ-2004» — «Атака-Автотранс» (19:00)

11 червня (четвер)

· «КСК» — «Зоря-Ворскла» (17:00)

· «Чемпіон» — «Нафтогаз» (19:00)

3 тур

16 червня (вівторок)

· «Нафтогаз» — ФК «Полтава-2004» (17:00)

· «Зоря-Ворскла» — «Чемпіон» (19:00)

17 червня (середа)

· «Атака-Автотранс» — «КСК» (17:00)

· «Подол» — «ДЮФШ-2004» (19:00)

18 червня (четвер)

· «Підприємці Полтавщини» — «Алмаз» (17:00)

· «Динамо» — «Інваспорт» (19:00)

4 тур

23 червня (вівторок)

· ФК «Полтава-2004» — «Інваспорт» (17:00)

· «Алмаз» — «Динамо» (19:00)

24 травня (середа)

· ДЮФШ-2004 — «Підприємці Полтавщини» (17:00)

· «КСК» — «Подол» (19:00)

25 червня (четвер)

· «Чемпіон» — «Атака-Автотранс» (17:00)

· «Нафтогаз» — «Зоря-Ворскла» (19:00)

5 тур

30 червня (вівторок)

· «Зоря-Ворскла» — ФК «Полтава-2004» (17:00)

· «Атака-Автотранс» — «Нафтогаз» (19:00)

1 липня (середа)

· «Подол» — «Чемпіон» (17:00)

· «Підприємці Полтавщини» — «КСК» (19:00)

2 липня (четвер)

· «Динамо» — ДЮФШ-2004 (17:00)

· «Інваспорт» — «Алмаз» (19:00)

6 тур

7 липня (вівторок)

· ФК «Полтава-2004» — «Алмаз» (17:00)

· ДЮФШ-2004 — «Інваспорт» (19:00)

8 липня (середа)

· «КСК» — «Динамо» (17:00)

· «Чемпіон» — «Підприємці Полтавщини» (19:00)

9 липня (четвер)

· «Нафтогаз» — «Подол» (17:00)

· «Зоря-Ворскла» — «Атака-Автотранс» (19:00)

7 тур

14 липня (вівторок)

· «Атака-Автотранс» — ФК «Полтава-2004» (17:00)

· «Подол» — «Зоря-Ворскла» (19:00)

15 липня (середа)

· «Підприємці Полтавщини» — «Нафтогаз» (17:00)

· «Динамо» — «Чемпіон» (19:00)

16 липня (четвер)

· «Інваспорт» — «КСК» (17:00)

· «Алмаз» — ДЮФШ-2004

8 тур

21 липня (вівторок)

· ФК «Полтава-2004» — ДЮФШ-2004 (17:00)

· «КСК» — «Алмаз» (19:00)

22 липня (середа)

· «Чемпіон» — «Інваспорт» (17:00)

· «Нафтогаз» — «Динамо» (19:00)

23 липня (четвер)

· «Зоря-Ворскла» — «Підприємці Полтавщини» (17:00)

· «Атака-Автотранс» — «Подол» (19:00)

9 тур

28 липня (вівторок)

· «Подол» — ФК «Полтава-2004» (17:00)

· «Підприємці Полтавщини» — «Атака-Автотранс» (19:00)

29 липня (середа)

· «Динамо» — «Зоря-Ворскла» (17:00)

· «Інваспорт» — «Нафтогаз» (19:00)

30 липня (четвер)

· «Алмаз» — «Чемпіон» (17:00)

· ДЮФШ-2004 — «КСК» (19:00)

10 тур

4 серпня (вівторок)

· ФК «Полтава-2004» — «КСК» (17:00)

· «Чемпіон» — ДЮФШ-2004 (19:00)

5 серпня (середа)

· «Нафтогаз» — «Алмаз» (17:00)

· «Зоря-Ворскла» — «Інваспорт» (19:00)

6 серпня (четвер)

· «Атака-Автотранс» — «Динамо» (17:00)

· «Подол» — «Підприємці Полтавщини» (19:00)

11 тур

11 серпня (вівторок)

· «Підприємці Полтавщини» — ФК «полтава-2004» (17:00)

· «Динамо» — «Подол» (19:00)

12 серпня (середа)

· «Інваспорт» — «Атака-Автотранс» (17:00)

· «Алмаз» — «Зоря-Ворскла» (19:00)

13 серпня (четвер)

· ДЮФШ-2004 — «Нафтогаз» (17:00)

· «КСК» — «Чемпіон» (19:00)

Друге коло

12 тур

18 серпня (вівторок)

· «Чемпіон» — «КСК» (17:00)

· «Нафтогаз» — ДЮФШ-2004 (19:00)

19 серпня (середа)

· «Зоря-Ворскла» — «Алмаз» (17:00)

· «Атака-Автотранс» — «Інваспорт» (19:00)

20 серпня (четвер)

· «Подол» — «Динамо» (17:00)

· ФК «Полтава-2004» — «Підприємці Полтавщини» (19:00)

13 тур

25 серпня (вівторок)

· «Підприємці Полтавщини» — «Подол» (17:00)

· «Динамо» — «Атака-Автотранс» (19:00)

26 серпня (середа)

· «Інваспорт» — «Зоря-Ворскла» (17:00)

· «Алмаз» — «Нафтогаз» (19:00)

27 серпня (четвер)

· ДЮФШ-2004 — «Чемпіон» (17:00)

· «КСК» — ФК «Полтава-2004» (19:00)

14 тур

1 вересня (вівторок)

· «КСК» — ДЮФШ-2004 (17:00)

· «Чемпіон» — «Алмаз» (19:00)

2 вересня (середа)

· «Нафтогаз» — «Інваспорт» (17:00)

· «Зоря-Ворскла» — «Динамо» (19:00)

3 вересня (четвер)

· «Атака-Автотранс» — «Підприємці Полтавщини» (17:00)

· ФК «Полтава-2004» — «Подол» (19:00)

15 тур

8 вересня (вівторок)

· «Подол» — «Атака-Автотранс» (17:00)

· «Підприємці Полтавщини» — «Зоря-Ворскла» (19:00)

9 вересня (середа)

· «Динамо» — «Нафтогаз» (17:00)

· «Інваспорт» — «Чемпіон» (19:00)

10 вересня (четвер)

· «Алмаз» — «КСК» (17:00)

· ДЮФШ-2004 — ФК «Полтава-2004»

16 тур

15 вересня (вівторок)

· ДЮФШ-2004 — «Алмаз» (17:00)

· «КСК» — «Інваспорт» (19:00)

16 вересня (середа)

· «Чемпіон» — «Динамо» (17:00)

· «Нафтогаз» — «Підприємці Полтавщини» (19:00)

17 вересня (четвер)

· «Зоря-Ворскла» — «Подол» (17:00)

· ФК «Полтава-2004» — «Атака-Автотранс» (19:00)

17 тур

22 вересня (вівторок)

· «Атака-Автотранс» — «Зоря-Ворскла» (17:00)

· «Подол» — «Нафтогаз» (19:00)

23 вересня (середа)

· «Підприємці Полтавщини» — «Чемпіон» (17:00)

· «Динамо» — «КСК» (19:00)

24 вересня (четвер)

· «Інваспорт» — ДЮФШ-2004 (17:00)

· «Алмаз» — ФК «Полтава-2004» (19:00)

18 тур

29 вересня (вівторок)

· «Алмаз» — «Інваспорт» (17:00)

· ДЮФШ-2004 — «Динамо» (19:00)

30 вересня (середа)

· «КСК» — «Підприємці Полтавщини» (17:00)

· «Чемпіон» — «Подол» (19:00)

1 жовтня (четвер)

· «Нафтогаз» — «Атака-Автотранс» (17:00)

· ФК «Полтава-2004» — «Зоря-Ворскла» (19:00)

19 тур

6 жовтня (вівторок)

· «Зоря-Ворскла» — «Нафтогаз» (17:00)

· «Атака-Автотранс» — «Чемпіон» (19:00)

7 жовтня (середа)

· «Подол» — «КСК» (17:00)

· «Підприємці Полтавщини» — ДЮФШ-2004 (19:00)

8 жовтня (четвер)

· «Динамо» — «Алмаз» (17:00)

· «Інваспорт» — ФК «Полтава-2004» (19:00)

20 тур

13 жовтня (вівторок)

· «Інваспорт» — «Динамо» (17:00)

· «Алмаз» — «Підприємці Полтавщини» (19:00)

15 жовтня (четвер)

· ДЮФШ-2004 — «Подол» (17:00)

· «КСК» — «Атака-Автотранс» (19:00)

16 жовтня (п’ятниця)

· «Чемпіон» — «Зоря-Ворскла» (17:00)

· ФК «Полтава-2004» — «Нафтогаз» (19:00)

21 тур

20 жовтня (вівторок)

· «Нафтогаз» — «Чемпіон» (17:00)

· «Зоря-Ворскла» — «КСК» (19:00)

21 жовтня (середа)

· «Атака-Автотранс» — ДЮФШ-2004 (17:00)

· «Подол» — «Алмаз» (19:00)

22 жовтня (четвер)

· «Підприємці Полтавщини» — «Інваспорт» (17:00)

· «Динамо» — ФК «Полтава-2004» (19:00)

22 тур

27 жовтня (вівторок)

· «Динамо» — «Підприємці Полтавщини» (17:00)

· «Інваспорт» — «Подол» (19:00)

28 жовтня (середа)

· «Алмаз» — «Атака-Автотранс» (17:00)

· ДЮФШ-2004 — «Зоря-Ворскла» (19:00)

29 жовтня (четвер)

· «КСК» — «Нафтогаз» (17:00)

· ФК «Полтава-2004» — «Чемпіон» (19:00)

Матчі чемпіонату відбудуться на стадіоні "Динамо".

Раніше ми розповідали, що до Полтави повертається великий футбол.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#чемпіонат Полтави #календар #команди #матчі #футбол

Коментарі

Оголошення
live comments feed...