• Головна
  • Як повертається до звичайного ритму роботи Автовокзал Полтава
15:30, 28 травня 2020 р.
Надійне джерело

Як повертається до звичайного ритму роботи Автовокзал Полтава

Як повертається до звичайного ритму роботи Автовокзал Полтава

Санітайзер на вході, працівники в масках, розподільчі смуги, порожній зал очікування – таким ми побачили вранці центральний «Автокзал Полтава». Він відновив роботу кілька днів тому, нині ж поступово повертається до звичайного режиму роботи.

Як повертається до звичайного ритму роботи Автовокзал Полтава, фото-1
Як повертається до звичайного ритму роботи Автовокзал Полтава, фото-2

« - Ми відкрилися 25 травня, відновилися всі міжміські рейси. Міжобласні та міжнародні дозволені, але тільки вчора у нас вирушив перший рейс. Оскільки там є проблеми з митницями і з кордонами, у зв’язку з цим міжнародні рейси поки що тільки починають відновлюватися. Скажімо, сьогодні – завтра відкривається продаж квитків на міжнародні рейси. До першого червня вони мають бути укомплектовані. Пріоритетний напрямок – Польща» - розповідає директор ТДВ «Полтаваавтотранс» Сергій Бутко.

Як повертається до звичайного ритму роботи Автовокзал Полтава, фото-3

Наголошує, що по області маршрути відкриваються скоріше. Проблеми доїхати в будь – яку точку Полтавщини не існує:

« - Маршрути відновлено у всі напрями. Одиниці не виїхали. Так, раніше виїздили кожні 20 хвилин, зараз щогодини, але маршрути відкриті всі. У перший день у нас відсотків 20 рейсів виїхали, на вчорашній день вже близько половини, але у нас перекриті всі маршрути повністю. Тобто ви доїдете і в Миргород, і в Гадяч. С першого червня , якщо не буде ніяких форсмажорних ситуацій, ми відновимо міжобласні перевезення і міжнародні у повному обсязі» - говорить Сергій Бутко.

Як повертається до звичайного ритму роботи Автовокзал Полтава, фото-4

Також Сергій Бутко каже – нині все більшої популярності набирає купівля квитків через інтернет – загалом обсяг квитків, придбаних на сайті зросла у три рази. Щодо пасажиропотоку, то він відновлюється поступово. У перший день було не більше 20% від середньої кількості . Наступного дня вже 35% і вчора – близько 50%.

Про дотримання правил безпеки на підприємстві теж дбають.

« - В принципі, це ми робили завжди, зважаючи на наш потік людей. Але зараз, згідно з рекомендацією МОЗ проводимо скринінг температури тіла працівників. Закрили залу очікування, а у касовому залі встановлені обмеження щодо одночасного перебування людей. Скажімо, для центрального автовокзалу це означає, що у залі одночасно може бути не більше 15 людей. При вході має бути дезінфектор, працівники повинні бути в масках і пасажири теж. Вхід до автовокзалу без маски заборонено. В масках всі люди мають бути у автобусах. Також ми маємо кожні п’ять годин мити приміщення дезинфікуючими засобами. Кілька разів на день водії мають мити автобуси».

Читайте також: ПриватБанк відновив продаж квитків після карантину

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Автовокзал #автобуси #рейси

Коментарі

Оголошення
live comments feed...