
Партнерський матеріал
16:15, 27 травня 2020 р.
Надійне джерело
Переписати історію: більшість українців хотіла б, щоб президенткою стала Тимошенко
Партнерський матеріал

Якби українці мали можливість переголосувати, то лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко могла б стати президенткою і 2010-го, і 2014 року.
Такі результати опитування, яке провели журналісти програми "Свобода слова Савіка Шустера".

Згідно з опитуванням, на виборах 2010 року Тимошенко отримала б понад 80% голосів, а якби довелося обирати як 2014 року, між Тимошенко та Петром Порошенком, то лідерка "Батьківщини" здобула б майже 62%.
На думку політичного експерта Костянтина Матвієнка, президентство Тимошенко вберегло б Україну від війни, втрати територій та економічного занепаду.
"Обрання 2010 року Юлії Тимошенко вберегло б Україну від війни, людських, територіальних та економічних втрат. Сьогодні ми були б міцнішими та значно менш підвладними кризовим обставинам, спричиненим глобальними світовими проблемами", – написав аналітик на своїй сторінці у Facebook.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
09:25, 20 грудня
10
11:06, 14 грудня
43