• Головна
  • У МОЗ розповіли, коли почнуть працювати басейни і спортзали
20:00, 26 травня 2020 р.
Надійне джерело

У МОЗ розповіли, коли почнуть працювати басейни і спортзали

У МОЗ розповіли, коли почнуть працювати басейни і спортзали

У МОЗ заявили, що отримали «нові дані», які дозволять вже з 1 червня відкрити басейни.   Як відомо , з 1 червня в Україні почнеться черговий етап пом'якшення карантину. Якщо буде досягнуто певних індикаторів епідемічної ситуації, визначених урядом, планується відкриття:

басейнів,
спортзалів,
відвідування освітніх занять у групах до 10 осіб (це, зокрема, автошколи),
запуск залізничного транспорту,
запуск міжобласних автоперевезень.

Отримані 26 травня нові дані  дозволяють відкриття басейнів. Найближчим часом МОЗ надасть рекомендації щодо протиепідемічних норм, яких треба дотримуватись у разі, якщо власник прийме рішення відкрити такий заклад.

Умови пом'якшення карантину визначено Постановою Кабміну:

-інцидентність (загальна кількість нових випадків хвороби за 7 днів не повинна перевищувати 12 осіб на 100 тисяч населення): за показником інцидентності сьогодні не проходять Волинська, Закарпаття, Львівська, Рівненська, Чернівецька області;

- завантаженість ліжок (не повинна перевищувати 50 відсотків): за показником завантаженості не проходить Чернівецька область - 54%;

- середня кількість позитивних тестувань більша ніж 12 на 100 тисяч населення: за цим показником не проходять Донецька область - 9, Луганська область - 9,03, Львівська область - 11,98.

- МОЗ закликає представників бізнесу долучитися у середу до громадського обговорення проектів протиепідемічних норм та надати свої пропозиції щодо колективних та індивідуальних занять до 10 осіб і вимог до басейнів та спортзалів.

Читайте також: На які безкоштовні послуги має право хворий на коронавірусну інфекцію?

#вірус #карантин #пандемія
Оголошення
live comments feed...