• Головна
  • Управління охорони здоров’я Полтавської міської ради очолив Олександр Запорожченко
18:30, 25 травня 2020 р.
Надійне джерело

Управління охорони здоров’я Полтавської міської ради очолив Олександр Запорожченко

Управління охорони здоров’я Полтавської міської ради очолив Олександр Запорожченко

Відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади — заступника директора департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Полтавської міської ради — начальника управління охорони здоров’я. За результатами конкурсу обійняв посаду Олександр Запорожченко – заступник директора міської лікарні № 2.

На співбесіду не прийшла Аля Семенюта, тому автоматично вибула з конкурсу. Єдиним кандидатом на цю посаду залишився 39-річний Олександр Володимирович Запорожченко, випускник УМСА, заступник директора з медичної частини міської клінічної лікарні № 2 та хірург на 0,5 ставки.

Він набрав 34 бали під час попередніх етапів конкурсу: 20 — за письмовий іспит та 14 — за професійне випробування.

Директор департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Вікторія Лоза дала претенденту позитивну характеристику.

Під час співбесіди Олександр Запорожченко назвав пріоритети діяльності — створення багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування, хоспісів, реабілітаційних відділень.

Олександр Запорожченко не проти діджиталізації сучасної української медицини (телемедицина, єдина медична база інформації, електронні рецепти та лікарняні листки), а також готовий продовжувати медичну реформу в Україні.

Олександр Запорожченко подав декларацію про доходи у 2019 році. Так, він має у Полтаві дві квартири площею 63,8 кв.м. та 93,3 кв.м. Володіє автомобілем Hyundai Santa Fe 2017 р.в.

У 2019 році декларант отримав 232 тис. грн основної зарплати, 700 грн матдопомоги та 80 тис. грн гонорарів від АТ «Київмедпрепарат».

Олександр Запорожченко також задекларував $15000, як спільну власність зі своєю дружиною. Окремим рядком він задекларував 19 тис. грн кредиту.

#Полтава #управління #здоров'я

Коментарі

Оголошення
live comments feed...