• Головна
  • У Полтаві паніка через сказ вщухла – про рудого пса не згадують
17:12, 21 лютого 2013 р.

У Полтаві паніка через сказ вщухла – про рудого пса не згадують

Про пса почали потроху забувати, а нових жерт тварини не з'являється.

Нагадаємо, у собаки, який травмував 32 дорослих та 11 дітей, підозрювали сказ. Тварина покусала своїх жертв переважно 7 лютого. Проте не всі полтавці одразу звернулися до лікарів. Коли кількість постраждалих почала зростати, міська влада оголосила про небезпеку. Повідомлення одразу ж підхопили усі ЗМІ. І ті, хто відразу не надав значення нападу пса, пішли до лікарні. Деякі полтавці пригадали навіть про укуси кількамісячної давності.

Вакцини від сказу в достатній кількості в Полтаві не виявилося.  Тож для щеплень замовляли препарати з Харкова. Усім постраждалим щеплення вирішили зробити безкоштовно.

Тварину за описами покусаних відразу ж оголосили у розшук. Підключилися до пошуків спеціалісти управління ветеринарної медицини Полтави, співробітники обласного управління Держслужби НС, міліціонери та коммунальники.

Як результат – трьох псів схопили. Двох з них тримають на карантині. А найбільш схожого,у якому половина полтавців упізнала свого кривдника,приспали. До речі, упіймали його неподалік епіцентру, де від зубів собаки постраждало 29 чоловік.

Проте перші  лабораторні дослідження не підвердили наявність сказу в собаки. Остаточно висновок можна буде зробити за місяць, коли вже будуть результати біопроби...

Як розповів Віктор Пальчик,  головний державний інспектор ветеринарної медицини Полтави, сьогодні діє гаряча лінія.

— Нам телефонують. Але паніка стихла.  У нас як зазвичай 3-4 покуси, масових більше немає. Ми виїжджаємо, оглядаємо, слідкуємо за ситуацією, — говорить Віктор Пальчик.

— Працівників державної служби з надзвичайних ситуацій до пошуків вже не залучають. Якщо раніше ми брали участь у спільному патрулюванні, то зараз поки що ні, — розповідає Віталій Шкаревський,   начальник відділу роботи із засобами масової інформації У ДСНС України в Полтавській області.

Про те, що паніка вщухла, підтвердили і в міському травмпункті. Проте офіційних коментарів без керівника не надають, а з ним нам не вдалося зв'язатися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...