• Головна
  • У МОЗ розповіли, коли відновлять концерти і масові заходи
15:30, 25 травня 2020 р.
Надійне джерело

У МОЗ розповіли, коли відновлять концерти і масові заходи

У МОЗ розповіли, коли відновлять концерти і масові заходи

За словами міністра охорони здоров'я, проведення масових заходів в Україні не передбачено на найближчих етапах послаблення карантину Концерти та масові заходи в Україні можуть дозволити після 22 червня. Про це повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов під час щоденного брифінгу. 

За словами Степанова, проведення масових заходів в Україні не передбачено на найближчих етапах послаблення карантину. "Виходячи з нашої епідеміологічної ситуації та відповідно до нашої постанови щодо карантину на території країни, який продовжено до 22 червня, проведення масових заходів не передбачено на тих етапах, які у нас є сьогодні, або той етап, що настане після 1 червня або після 10 червня", - заявив міністр.

Також Степанов додав, що говорити про проведення концертів та масових заходів можна буде ближче до 22 червня.

"Ми можемо про це говорити ближче до 22 червня, в який спосіб можливо дозволити ті чи інші великі заходи, в які строки і за яких умов", - сказав він.

Нагадаємо, 22 травня Україна перейшла до так званого адаптивного карантину, коли влада на місцях може послабляти або підсилювати обмежувальні заходи в залежності від епідемічної ситуації.

Читайте також: КЗ " Листопад" не відновить концерти до повного припинення карантину. 

#концерти #карантин #заходи
Оголошення
live comments feed...