« Автовокзал Полтава» відновлює роботу

« Автовокзал Полтава» відновлює  роботу, Алла Широкова

Отож,  від сьогодні Полтавщина входить в стадію адаптивного карантину. Серед інших заходів відновлюється міжміське сполучення. Зокрема, Автовокзал «Полтава» сьогодні оприлюднив повідомлення про відновлення роботи:

« - Ми знаємо, як ви втомилися від замкненого простору своїх квартир. Ми знаємо, як вам набрид карантин. Ми знаємо, що вже давно весна, травень колише макові світанки десь там, далеко від ваших нудних багатоповерхівок... Ми, як і ви, цього дуже довго чекали...І от, нарешті, автобусні сполучення у Полтавській області відновлені! «Автовокзал Полтава»  від сьогодні працює !

А це значить, що вже зараз ви можете їхати в Опішню і в Миргород, в Гадяч і в Кобеляки, в Лубни і в Оржицю. Чорнухи, Зіньків, Карлівка, Пирятин, Машівка і решта міст та містечок, великих та маленьких сіл чекають на зустріч з кожним із вас, любі наші пасажири!

Друзі, рідні, робота й буденні справи, краєвиди річок та парків, музеїв та музейчиків, давно виглядають гостей!

Не втрачайте нагоди! Скористайтеся послугами автовокзалу у Полтаві та автостанцій у районних центрах Полтавщини. Це зручний та економний спосіб дістатися туди, де на вас чекають

Всю актуальну інформацію щодо графіків руху автобусів, вартості квитків, наявності рейсів ви можете дізнатися за номерами телефонів:

(095) 228-0000

(096) 228-0000

(063) 228-0000

Безпечно придбати та забронювати квитки можна 24/7 на нашому сайті: http://avtovokzal.pl.ua/

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Окрім сполучення в межах області, відновлено також низку міжнародних рейсів. Про правила та напрямки ми будемо повідомляти у наших наступних публікаціях!»

Читайте також: У новому навчальному році школярі поєднають очне і заочне навчання

автовокзал карантин рейси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі