• Головна
  • У Полтаві близько сотні людей вийшли на акцію протесту проти реваншу (ФОТО, ВІДЕО)
17:10, 24 травня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві близько сотні людей вийшли на акцію протесту проти реваншу (ФОТО, ВІДЕО)

У Полтаві близько сотні людей вийшли на акцію протесту проти реваншу (ФОТО, ВІДЕО)

24 травня під стінами Полтавської ОДА відбувається акція «СтопРеванш». Участь у заході приймають представники ряду політичних партій та полтавці, які незадоволені діями чинної влади. Всього до амдіндбудівлі приходить близько сотні полтавців.

«Сьогодні Зеленський провадить політику на догоду Москві. Прикриваючись епідемією коронавірусу, ця влада вирішила узаконити розпродаж української землі, намагатиметься легітимізувати окупацію Криму, відновивши туди водопостачання, домовитись про повернення Донбасу на путінських умовах під приводом необхідності припинити вогонь і досягти миру. Він примудрився за дуже короткий час провалити всі завдання й нівелювати очікування та сподівання виборців. Наслідки: падіння промисловості, некерована економіка, ріст цін, ще більше зубожіння українців. Критичний період уже розпочався.Все очевиднішою стає проросійська політика «зеленої» влади, тому рішучішими мають бути і кроки у відповідь», - пишуть у анонсі заходу організатори заходу.

Люди, які приходять на акцію, приносять із собою плакати. У текстах більшості із них вони звертаються до таємничого ЗЕ: «Зе! Чому гинуть наші хлопці?», «Зе! Скільки можна наживатися на війні та пандемії?», «ЗЕ! Не соромно під час війни відпочивати?», «ЗЕ! Чому така висока комуналка?»

На акції виступають учасники російсько-української війни, представники політичних партій та громадські активісти.

У Полтаві близько сотні людей вийшли на акцію протесту проти реваншу (ФОТО, ВІДЕО), фото-16

Віталій Запека, ветеран АТО

- Мені болить за нашу державу, котра поступово здається нинішньою владою. Я знаю історію і бачу, до чого це може призвести. Наші вимоги, в першу чергу – «Ні! Капітуляції». Ми повинні жити окремо, своїм розумом, власною державою – і подалі від Росії!

Юліан Матвійчук, голова фракції ВО «Свобода» у Полтавській міській раді

- Минув рік президентства Зеленського. Багато було обіцяно, але по суті жодної реформи ніхто так і не побачив. Людина, як у своїх програмах говорила про боротьбу із олігархатом, зараз ним фактично керується. Ми вимагаємо від Зеленського, щоб він реалізовував хоча б те, що обіцяв, йдучи на вибори! 

У Полтаві близько сотні людей вийшли на акцію протесту проти реваншу (ФОТО, ВІДЕО), фото-17

Андрій Олефіренко, учасник АТО, ветеран «Азову»

- У влади зараз є всі ресурси і немає виправдань тому, що у країні не відбувається змін на краще! Натомість відбувається повзучий реванш проросійських сил, якого ми не маємо права допустити!

Микола Кульчицький, голова Просвіти

- Ми маємо щодня доносити нашу позицію, яка відмінна від позиції діючої влади. Я взагалі певен, що увесь Квартал 95 був завербований Росією, коли там виступав!

У Полтаві близько сотні людей вийшли на акцію протесту проти реваншу (ФОТО, ВІДЕО), фото-18

Анатолій Ханко, заступник голови обласної ради

-Те, що відбувається зараз, є нічим іншим, ніж реваншем проросійських сил. Ми ж маємо надалі відстоювати позицію української держави та не дозволити владі піти на капітуляцію. Перед нами знову постають великі загрози, проте ми переможемо!

У Полтаві близько сотні людей вийшли на акцію протесту проти реваншу (ФОТО, ВІДЕО), фото-19

Акція тривала півтори години. На завершення учасники виконали Гімн України.

Нагадаємо, раніше президент Зеленський під час брифінгу розповів, що 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #акція #президент #реванш #вимога
Оголошення
live comments feed...