• Головна
  • Карантинне «покращення» до Полтави ще не дійшло: автобуси не ходять, автостанції не працюють (ФОТО)
13:15, 24 травня 2020 р.
Надійне джерело

Карантинне «покращення» до Полтави ще не дійшло: автобуси не ходять, автостанції не працюють (ФОТО)

Карантинне «покращення» до Полтави ще не дійшло: автобуси не ходять, автостанції не працюють (ФОТО)

Нагадаємо, учора МОЗ таки дозволив пом’якшити умови карантину у Полтавській області. Зокрема у області мало запрацювати приміське та внутрішньообласне сполучення.

Наш журналіст вирушив на автостанцію №2 на вулиці Шевченка у Полтаві, аби перевірити - як відновилося перевезення після карантину.

Будівля автостанції відчинена, проте каси зачинені. Жодних ологолошень про відновлення роботи немає. Вхід до службових приміщень автостанції перегороджений лавочкою.

Одні із воріт автостанції зачинені, на платформі очікування - порожньо. Лише на одній із лавочок сидить літня жінка. Говорить, що вранці приїхала до Полтави на автобусі сільської ради. Розраховувала, що повернеться назад рейсовим автобусом. Тепер змушена чекати кілька годин та повернутися додому сільрадівським автобусом.

- Кажуть, що завтра вже робитимуть, - ділиться жінка.

Всередині автостанції чоловік уважно вивчає розклад руху автобусів.

- Хотів купити білети на середу, але вони іще не відкрились, - пояснює розчаровано полтавець.

- Відкриють у понеділок, якщо нічого не поміняється, - пояснює водій, який неподалік ринку чекає на пасажирів біля жовтого автобусу. Неохоче додає, що здійснює нерегулярні перевезення.

Керівник Автостанції "Полтава-1" Сергій Бутко повідомив нам, що вже розпочали продаж квитків онлайн. І підтвердив інформацію, що автостанції міста відкриються у понеділок.

- Завтра вже виходять на роботу диспетчери та підуть приміські та внутрішньобласні рейси. Запрацюють десь 70 відсотків від тих маршрутів, які були до карантину. Потрібно також врахувати, що поїздки між областями та до інших країн поки що заборонені, - нагадав Сергій Бутко.

#Полтава #перевезення #автобуси #автостанція #відкриття
Оголошення
live comments feed...