У Полтаві відкрили сімейну хімчистку «Sneakers B.O.X», яка дає взуттю друге життя

У Полтаві відкрили сімейну хімчистку «Sneakers B.O.X», яка дає взуттю друге життя, Володимир Паршевлюк

Від сімейної наради – до створення власного бізнесу

Відкрити власну справу бажають чимало людей, але страх перед невдачею заважає втіленню цієї мрії: мало грошей, немає власного приміщення, немає за що купити обладнання, матеріали, пройти вартісне навчання. Проте історії тих, хто досягнув успіху, показують, що і у складні часи можна отримати прибуток. Їх секрет у розробці цікавих ідей, працелюбності, орієнтації на розвиток, скорочення витрат та вибудовування міцних взаємовідносин із клієнтами та партнерами.

Я хочу поділитися із вами історією про те, як вирішив відкрити власну справу, у новій для себе ніші з абсолютного нуля. Так би мовити, кинув собі виклик і вирішив пройти перевірку на міцність.

Коротко розповім про себе. До недавнього часу ми мали бізнес у індустрії краси, який у підсумку довелося закрити через важку втрату у нашій родині. Це був дійсно для нас важкий удар, від якого ми не можемо відійти досі.

Я розумів, що права на помилку у мене немає. Одна справа – спробувати себе у якомусь напрямку бізнесу, а от вивести його на окупність, щоб він ще приносив дохід – це вже мистецтво, яке потребує нереальної кількості затрачених зусиль, грошей та витримки. При цьому немає жодних гарантій, є тільки ризик та віра у власні сили та велике бажання отримати дохід для того, щоб утримувати родину.

Після ретельного вивчення ринку, спілкування та обговорення зі своїми синами я вирішив відкрити хімчистку взуття. До речі, ідея ця належить моєму старшому сину Денису. Мені говорили: «Куди ти поліз? Це складна справа, яка потребує багатьох знань та досвіду!» Проте я побачив цю нішу, багато «білих плям», відсутність сервісу. Зрозумів, що можу запропонувати ринку абсолютно інший, більш якісний рівень сервісу для клієнтів. Адже світ змінюється щодня і технології, які були передовими учора, сьогодні вже не працюють. Тому потрібно йти у ногу із часом і підлаштовуватися під сьогоднішні потреби ринку. Це я і вирішив зробити, для початку – у масштабах свого міста.

«Машина часу» для взуття

Згадую той час, коли ми сиділи із синами Денисом та Матвієм і не один вечір обговорювали варіанти відкриття у Полтаві сервісу, який буде новим, цікавим та затребуваним на ринку надання послуг.

І, зрештою, придумали. Після цього все закрутилось: олівець, папір, дизайн, ремонт власними руками, потім навчання в Україні та за її межами, знову ремонт, суперечки, переживання. І 1-го жовтня ми відкрились!

Ми були переповнені гордістю, що створили «машину часу», яка може повернути взуттю зовнішній вигляд із минулого або допомогти йому пройти якомога далі вперед, дозволити людині отримати від користування ним задоволення, комфорт та естетичну насолоду.

Якщо ти добре навчився відновлювати взуття, чому на цьому потрібно зупинятися? Чому не навчитися чистити шкіряну класику, робити глассаж, видаляти подряпини? Чому не додати ремонт взуття, адже для клієнта так значно зручніше. Ми вирішили освоїти одразу усе з того, що люди одягають собі на ноги. І, судячи із практики та відгуків, у нас це добре виходить. Жодного разу не було такого, щоб ми не могли взятися за роботу. І ні разу не було незадоволеного клієнта, що мене надзвичайно радує. Говорять, що взуття може розповісти про внутрішній світ людини більше за все інше. Тому ідея того, що «Усі ми різні, але нас об’єднує взуття» - стала основною філософією проекту.

Сімейне команда хімчистки «Sneakers»

Хочу зазначити, що наша майстерня ремонту взуття – не просто робота, а сімейна справа. З самого дитинства хлопці досягають успіхів у спорті, тож у роботі вони також налаштовані тільки на найкращий результат.

Розпочинали ми удвох із сином – він сам запропонував мені допомогу. Разом вивчали обладнання, тестували різні матеріали, багато читали, проходили навчання, відвідували курси, семінари, виставки, придумували назву. Зупинилися на варіанті «SneakersB.O.X», що у перекладі із англійської означає «взуттєва коробка».

Постійний потік клієнтів накрив нас зовсім рано – через півтора-два місяці після відкриття.

Близько 80-90 відсотків нашої роботи – це ручна праця. Ми спеціально зробили «відкриту кухню», щоб усі наші клієнти могли бачити процес нашої роботи, матеріали, обладнання, ставлення до кожної пари. При цьому відвідувачі можуть безпосередньо контактувати із нами, що дає можливість обговорити усе до дрібниць та досягнути максимального розуміння між клієнтами та майстром.

У Полтаві відкрили сімейну хімчистку «Sneakers B.O.X», яка дає взуттю друге життя, фото-1
У Полтаві відкрили сімейну хімчистку «Sneakers B.O.X», яка дає взуттю друге життя, фото-1

Кожен місяць ми тестуємо нові варіанти хімічних сумішей, нові фарби, обираємо найкраще і додаємо це у робочій процес. У роботі застосовуємо найбільш якісні матеріал світових виробників: французької марки взуттєвої косметики SAPHIR, AVEL, а також іспанської косметики TARRAGO та багатьох інших.

На своїх сторінках у соцмережах Facebookта Instagram ми регулярно розміщуємо приклади робіт, даємо поради із догляду за взуттям у домашніх умовах. Тим самим намагаємося не лише надати свої послуги, але і допомогти нашій аудиторії самостійно зберегти зовнішній вигляд взуття. Таким чином змінюємо ставлення людей до зовнішнього вигляду взуття.

Чим ми займаємось?

«Що таке снікер-хімчитска?» - таке питання задають люди, які вперше чують цей вираз. Снікер-хімчистками називають спеціалізовані хімчистки, які надають комплекс послуг із професійної чистки, догляду та ремонту взуття та виробів зі шкіри. Такі снікер-хімчистки для взуття почали активно зявлятися у багатьох містах України із 2015 року.

Снікер-хімчистки, в основному, надають послуги із комплексної очистки взуття. Суть комплексної очистки – повне видалення будь-яких зовнішніх та внутрішніх забруднень, виведення плям, бруду, що вївся та розводів. Додатковими послугами є ремонт взуття будь-якої складності, пофарбування матеріалів, відновлення форми взуття за допомогою спеціальних розпорок, видалення заломів, реставрація та відновлення. Супутні послуги – заміна шнурків (у наявності – більше 250 видів), дезінфекція, обробка ароматизаторами внутрішніх поверхонь, покриття взуття бальзамом, кремом, жиром для надання взуттю належного зовнішнього вигляду та створення умов для правильної експлуатації у використанні.

Головна мета нашого проекту – створення сервісу, який дозволяє «реанімувати» абсолютно будь-яку пару взуття та зекономити гроші на придбанні нового. Ми пропонуємо вам повний, сучасний спектр послуг із догляду за взуттям:

-Хімчистка кросівок та іншого взуття;

-Повне та часткове фарбування;

-Відновлення замші та нубука;

-Реставрація дефектів;

-Виведення плям солі;

-Дезінфекція;

-Відбілювання підошви;

-Обробка від проникнення вологи;

-Догляд за спортивним взуттям та шкіргалантереєю;

-Якісний ремонт взуття;

-Консультація із догляду.

Для кого ми працюємо?

Наші клієнти дуже різні. Це і школярі, які бажають похвалитися доглянутим взуттям перед однолітками; і серйозні підприємці, які колекціонують рідкісні та дорогі пари взуття; це можуть бути і хіпстери, любителі вуличної субкультури та моди; танцюристи і футболісти, любителі здорового способу життя, креативний клас та інші особистості будь-якого віку, які турбуються про власне улюблене взуття.

Незалежно від віку, усіх цих людей об’єднує одне – любов до взуття, незалежно – дешеве воно чи із фірмового магазину. І хоч наші клієнти – люди різних суспільних категорій, ціни є доступними для усіх.

Люди нечасто тримають у порядку своє взуття, мало знають про правила догляду за ним. В результаті – пару у середньому носять 1-2 роки, після чого її викидають та купують нову. Ми ж вирішили довести, що викидати взуття необов’язково – достатньо кількох процедур, виконаних руками професіоналів, і воно знову буде виглядати, як нове. У результаті клієнт отримує хорошу економію, адже наші послуги коштують у 4-5 разів менше, ніж нове взуття.

У мене вийшло втілити давню мрію – я відкрив найбільш сучасну, першу у Полтаві хімчистку для взуття, сумок та виробів зі шкіри та замші. Перетворити улюблену, але зношену річ у практично нову – ЛЕГКО! Брендові сумки, кросівки, туфлі отримають друге життя завдяки найбільш сучасним технологіям та матеріалам. Приходьте, буду радий бути корисним для вас. Я певен, що ми подружимося із вашою парою. Певен, зможу здивувати вас якістю роботи.

                                                                      З повагою, Станіслав Колишевський

Для перегляду результатів нашої роботи, участі у акціях та скидках підписуйтесь на наш Instagram канал, а також приєднуйтесь до нас у FacebookтаTelegram (sneakers.box).

м.Полтава, вул. Соборності, 60 А

+380661000070 

власна справа Полтава хімчистка взуття друге життя
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Культура
Народний календар 30 жовтня – день пам’яті святого пророка Осії. Він жив в Ізраїльському царстві за часів, які передували загибелі цієї держави. Осія боровся з ідолопоклонством і намагався зробити все, щоб звернути євреїв до Бога. Осію називали Колесником, оскільки в цей день потрібно було приділяти найпильнішу увагу колесам. Так, 30 жовтня було ставити воза в сараї, попередньо перевіривши, наскільки вони справні. Колеса в будь-якому випадку знімали з осе...
Суспільство
Вже сьогодні відчутно похолоднішає на Заході України, вдень там до +9+13 градусів. А в суботу це похолодання пошириться далі. У більшості областей України в п'ятницю, очікується +11+15 градусів, на Півдні та південному сході +15+18 градусів. Про це інформує у своєму метеоблозі Наталка Діденко. Також вона пише: « Дощі 30-го жовтня пройдуть місцями в західних областях, на Луганщині, у Вінницькій та Одеській областях, дійдуть до Черкащини, Житомирщини та Київ...
Спорт
Голкіпер полтавської «Ворскли» Дмитро Різник та півзахисник Даніїл Сємілєт отримали виклики до молодіжної збірної. Нагадаємо, 13-го листопада «молодіжка» зіграє із Мальтою, а 17-го листопада – із Північною Ірландією. Про це повідомила пресслужба Полтавської «Ворскли». Дмитро Різник вже неодноразово виступав за «молодіжку» і навіть вже отримував виклик до національної збірної, а от Даніїла Сємиліта до U-21 запросили вперше. Нагадаємо, раніше з'явилася інфор...
Пригоди
Трагічна пригода сталася 28-го жовтня у селі Макухівка Полтавського району. Двоє чоловіків отруїлися чадним газом. Один із них – 79-річний чоловік – помер на місці пригоди. Іншому у важкому стані госпіталізували до Полтавської ЦРЛ. Попередньо відомо, що причиною отруєння стала несправність пічного опалення. Раніше на Полтавщині знайшли тіло 69-річного чоловіка. Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram
Кримінал
Подія відбулася у Кременчуці. Патрульні отримали повідомлення від небайдужих громадян, що в одній з квартир на проїзді Арсенальному кричить дівчина. Вона благала про допомогу. Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Кременчука. Патрльні, які прибули на місце події, почули голос чоловіка. Він погрожував, що вб’є свою доньку або завдасть собі шкоди, якщо хтось спробує зайти всередину. Доки патрульні відволікали його увагу, наляканій дівчині вдалося в...
Суспільство
2 листопада відновить роботу консультативна поліклініка Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні. Про це повідомили на сторінці закладу у Фейсбуці. Записатися на прийом можна за телефонами: (0532)606051, (0532)560896, (066)3481037. З 3 листопада також запрацює центр розвитку та реабілітації дітей раннього віку. Нагадаємо, з 19 жовтня три структурні підрозділи обласної дитячої лікарні припинили роботу, через перехід Полтави у червону карантинну зону....
Суспільство
Двоє шотландських високогірних телят з’явилися в екопарку “Ковалівка” поблизу Полтави. Телят привезли з рівненського зоопарку за програмою обміну. Семимісячні тварини перебувають у вольєрі з іншими парнокопитними. Їх можуть побачити відвідувачі. Телята їдять траву та овочі. Важать вони 100 кг, зростом - близько 70 см. Імена телятам поки що не обрали. - Малюки швидко адаптувалися до нової території, - коментує комерційна директорка екопарку Ірина Семергей....
Новини компаній
В непростий час пандемії коронавірусу та сезонного грипу, як ніколи варто думати про власне здоров’я та дбати про зміцнення імунітету. Адже здорова імунна система – це запорука відмінного самопочуття, енергії та гарного настрою. Вітаргін  - чудовий засіб для зміцнення імунітету, який допоможе Вам відновити природний захист Вашого організму. Гель з бурої морської водорості Вітаргін ефективно очищує організм, насичує його корисними речовинами та нормалізує о...
Суспільство
Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області повідомляє, що з 01 листопада 2020 року у водоймах Полтавщини розпочнеться осінньо-зимова заборона на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах і триватиме вона до закінчення зимового періоду 2021 року. З переліком зимувальних ям та картою, на яку нанесені зимувальні ями, можна ознайомитися на сайті Полтавського рибоохоронного патруля за посиланням та на офіційній сторінці в мере...